ÇAMLITEPE ve YÖRESEL ÜRÜN ÜNİTESİ İHALEYE ÇIKIYOR

Amasya Orman Bölge Müdürlüğü ve ilçemiz Belediyesi ile birlikte Herizdağ eteklerinde yapılacak olan ve 9 Kasım 2016’da yer teslimi yapılan Çamlıtepe mesire yerinin ihale tarihi belli oldu.

Amasya Orman İşletmesi tarafından mülkiyeti Maliye Hâzinesi adına Orman Genel Müdürlüğüne ait olan ve Taşova Belediyesine Mesire Yeri olarak işletilmek üzere 29 yıllığına kiraya verilen, Güvendik mevkii Devlet Ormanı niteliğindeki 9,33 hektar yüzölçümlü Kır Lokantası, Yöresel Ürünler Satış Üniteleri, Kamelyalar, Piknik Masaları ile diğer donatılardan oluşan Şehir Ormanının, D Tipi Şehir Ormanı Vaziyet/Gelişim/Gelişme ve Yönetim Planı çerçevesinde, kiracısı tarafından yatırım yapmak kaydıyla ve işin şartnamesinde belirlenen şartlar dâhilinde, 10 (on) yıl süre ile 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 35. maddesinin (c) fıkrasına göre Açık Teklif (Artırma) usulü ile ihalesi yapılarak kiraya verilecek.
İhalenin yıllık muhammen kira bedeli:30.000,00, geçici teminatı: 9.000.00 lira.

Amasya Erbaa kavşağında emekliler çeşmesinden itibaren 93 dönümlük alanda Yöresel Ürünler Satış Üniteleri, park ve bahçeler, kır düğün salonu ve mescid gibi yaşam alanlarının oluşturulacağı Çamlıtepe mesire yerinin ihale günü: 6 Eylül 2019 Cuma, başlama saatı: 10.00.

Yorum Ekle