Çalışma: Taşovamızdan Yıllanmış Videolar Arşivi (1)

TAŞOVA’MIZDAN YILLANMIŞ VİDEOLAR (1)
Değerli Taşovalı Kardeşlerim, Taşova’mızın yıllanmış videolarını sizlerle paylaşıyoruz. Sizler de eski -2000 yılı öncesi video kasetleri olanlar- videolarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Bunun için; ahmetozkan05@gmail.com adresine haber vermeniz, 0546 770 1930 tlf.numa ulaşmanız yeterli olacaktır.Sayfamız (videolarımız) sık sık güncellenecek, her sayfada yaklaşık on videodan sonra o sayfaya video eklenmeyecek (bağlanması zaman aldığı için) diğer sayfalara geçilecektir. Selamlarımla…

Ahmet ÖZKAN

Video: 10
Nostalji 1995: Taşova TV Kanalımızca Çekilen Haber Videoları: Taşova’mızın kahvehanelerinde zamanının bir Milli Maçı seyrediliyor ve de arkasından tezahürat, konvoy vb.
Video: 9
Nostalji 1995: Taşova TV Kanalımızca Çekilen Haber Videoları: Taşova Sağlık Meslek Lisemizin Futbolda Başarısı… (Nurettin ALAN ve Hasan GÖMLEKSİZ Hocalarımızla röportaj)
Video: 8
Nostalji 1995: Taşova TV Kanalımızca Çekilen Haber Videoları: Üç adet kısa haber videosu.
Video: 7
Nostalji 1995: Taşova TV Kanalımızca Çekilen Haber Videoları: Zamanının Aşı Kampanyası Hakkında Taşova Merkez Sağlık Ocağımızdan Bir Yetkili Bilgi Veriyor.
Video: 6
Nostalji 1995: Taşova TV Kanalımızca Çekilen Videolar: Okullarımızda 23 Nisan 1995 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Hazırlıkları. Tören Yerinde Öğrencilerle yapılan röportajlar ve Geçit Töreni Provası…
Video: 5
Nostalji 1995: Taşova TV Kanalımızca Çekilen Videolar: Okullarımızda 23 Nisan 1995 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Hazırlıkları. Tören Yerinde Öğrencilerle yapılan röportajlar…
Video: 4
Nostalji 1995: Taşova TV Kanalımızca Çekilen Videolar: Okullarımızda 23 Nisan 1995 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Hazırlıkları. Burada şiir okuyan ve diğer çocuklardan tanıdıklarınız var mı? Mutlaka vardır…
Video: 3
Nostalji 1995: Taşova TV Kanalımızca Çekilen Videolar: 23 Nisan 1995 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlaması Nedeniyle İlçemiz Yeşilırmak İlkokulu -o zaman ilköğretim değildi- öğrencilerinin, o zamanki Kaymakamımız Sayın Ali KAZGAN Beyefendi’den Kaymakamlık Görevini devralmaları.
Video: 2
Nostalji 1995: Taşova TV Kanalımızca Çekilen Videolar: Taşova’mızda Aşırı yağışlar nedeniyle Yeşilırmak Coşmuş. Muhterem Cesarettin Hocam öyle manşet atmış.
Video: 1
Nostalji 1995: Taşova TV Kanalımızca Çekilen Videolar: Taşova İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Amirliğinde İlk Ehliyet ve Plaka verilmesi.
-Hazırlayan: Ahmet ÖZKAN. – <<<ANA SAYFA<<<

Yorum Ekle