Büyük Osmanlı Derneği’nden Güngörmüş ve Dutluk’a İyilik Eli..

İyilik Hareketi Platformu ‘Çocukların olduğu her yer bir başka güzeldir’ sloganıyla çocukların yüzünü güldürmeye de devam ediyor.

İyilik Hareketi eski adı Kadımköy olan Güngörmüş köyü ve Dutluk köylerini ziyaret ederek çocuklara unutulmaz bir gün yaşattılar.

Güngörmüş Köyü Muhtarı Kemal Aydın, İyilik Hareketine bu güzel ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Özellikle köylümüz Arif Yılmaz’ın da gönüllüler arasında bulunduğu bu hareketin köy köy gezip çocuklarla buluşması da bizi çok mutlu etmiştir; dedi.

Dutluk Köyü Muhtarı İsmail Demir ise Taşova’da en çok çocuk olan köylerimizden birisi Dutluk köyümüzdür. İnsanımız sıcak sevecen ve çalışkandır. İyilik Hareketi Platformu ve gönüllülerine çocuklarımız için köyümüze vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyoruz; dedi.

İyilik Hareketi Platformu Öncüsü Kasım Alper Özdemir ise; öncelikle desteklerinden ötürü İstanbul’dan Büyük Osmanlı Derneği Başkanı Soner İbiç kardeşimize, Yine hemşehrimiz Onur Avcı’ya, İzmir’den Başlı ailesine ve gönül dostlarına ayrıca teşekkür ediyorum. Biz sadece iyiliği paylaşmaya devam ediyoruz. Memleket sevdamız ve ahde vefamız bu işlere devam etmemizi de gerektiriyor. Okullar açılmadan köylerimizde öğrencilerimizin kırtasiye kitap defter ayakkabı eksikleri için bir çok yardım yaptık. İnşallah birlikte çok güzeliz diyerek iyiliği paylaşmaya devam edeceğiz; dedi.

Yorum Ekle