Amasya İtimat

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ 1.SIRA ADAYI AHMET GÜNAYDIN İDDiALI..

0
650

        Büyük Birlik Partisi’nin İl Genel Meclisi Üyeliği 1. sıra adayı Ahmet Günaydın’ın seçim çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Devre, Şahinler, Kumluca, Çakırsu köylerinden seçim gezisine başlayan Günaydın, Dörtyol, Geydoğan Ballıdere kasabası-Ballıca ve Dereli Mahalleleri, Belevi kasabası, Yaylasaray köyü, Akınoğlu Kasabası-YerkozluTekke mahallelerini ziyaret etti.

Önceki gece Gemibükü, Mülkbükü, Umutlu ve Uluköy kasabasında seçim çalışmalarını sürdüren Günaydın, 22 Mart gecesi Mercimek, Yeşilyurt ve Çakırsu köylerini ziyaret etti.

İl Genel Meclisi’nin  görev ve yetkilerini, üyelerin  görevini, pastadan payı en az TAŞOVA aldığını söyledi. Bana 29 mart seçimlerinde yetki verirseniz ben bu görevi sizlerin sorunlarını çok iyi  bilen birisi olarak gazetecilik deneyimi mi de ekliyerek çözeceğime inanıyorum. 29 Mart seçimlerinin  oy pusulasında 6. sırada olduğunu buraya EVET  mührünüzü basmanızı istiyorum dedi.

Seçim çalışmalarını hızlandıran BBP İl Genel Meclis adayı Ahmet Günaydın, 28 Mart 2009 Cumartesi günü saat 14.00’de yeni meydanda yapacağı açık hava mitingine tüm Taşovalıları davet etti.

 

Yorum Ekle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz