BU ALEMDEN BİR ATİLA BOSTANCI GEÇTİ…

Mustafa Ragıp Sağıroğlu
Herkese yardıma koşan, fanatik Beşiktaşlılığıyla tanınan arkadaşım, ağabeyim, dostum, can yoldaşım Atilla Bostancı’yı kaybetmenin büyük üzüntüsü içerisindeyiz.
Cenazesi; Sultan Bayezid camisinde 2 Mayıs 2022 Salı günü ikindi namazından sonra alınarak Tekirdede Şehir mezarlığına defnedildi. Amasyamızın başı sağolsun.
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Umarım hakkını bizlere helal etmiştir. Atilla ağabeyimiz herkese elinden geldiğince yardıma koşmuş ve çare olmaya çalışmıştır. Kendisine “hacı kominist” diye takılırdık. Gerçek bir sosyal demokrat ve ibadetini rahatsızlanıncaya kadar yapmaya çalışan içten bir Müslümandı. Gariban dostuydu. Çocuğu yok değildi, yüzlerce askerin manevi babasıydı. Asker yemin törenlerinde; tanısın tanımasın asker ailelerine evini yatıya açan çok özel bir insandı. Ortak tutkumuz Beşik taştı. Hayatın anlamıydı bizim için, sayısız hatıralarım oldu. Abartı gelmesin; birlikte seyahat etmediğimiz yol ve şehir kalmadı. Nice nice anılarımız var ki her biri ayrı güzel. Belki ilerde sizlerle paylaşırım. Çok üzgünüm.

Huzur içinde yat, canım ağabeyim. Söz verdiğimiz kartal logolu mezar taşın en kısa zamanda yapılacak, lakin bundan sonraki istirahat ettiğin mekanı Bjk yayınları için digitürk bağlanamıyormuş bizi affet.
Seni tanıdığımız için ALLAH’ıma  binlerce şükürler olsun. Seni unutmayacağım, unutturmayacağım.
Kabrin nur, mekanın cennet olsun.

Yorum Ekle