BORABOY GÖLÜ DAHA DA GÜZEL OLACAK…

Tabiat harikası olarak nitelendirilen ilçemizin en güzide mesire yeri Boraboy Gölü, doğa yürüyüşünü, pikniği ve kampı masalsı bir dünyada yaşamak isteyenlerin ilk tercihleri arasında bulunuyor. Atmosferi ile insanın içini huzurla dolduran ve şehir hayatının tüm stresini yok etmeyi başaran Boraboy Gölü’nde kuşların cıvıltıları eşliğinde sevdikleriniz ile unutulmayacak anlar yaşayabilirsiniz.

Son yıllarda yaz mevsiminde özellikle hafta sonları yüzlerce misafiri ağırlayan güzel gölümüzün daha da güzelleşmesi için Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı OKA ve ilçemiz Kaymakamlığı 8 Ağustos 2019 Perşembe günü ihale yapacaklar.

Piknik ve eğlence (rekreasyonalanları nedir: Kentin açık ve yeşil alan ihtiyacı başta olmak üzere, kent içinde ve çevresinde günü birlik kullanıma yönelik ve imar planı kararı ile belirlenmiş; eğlence, dinlenme, piknik ihtiyaçlarının karşılanabileceği lokanta, gazino, kahvehane, çay bahçesi, büfe, otopark gibi kullanımlar

BORABOY GÖLÜ REKREASYONEL GELİŞİM PROJESİ ÇEVRE DÜZENLEME YAPIM İŞİ İÇİN İHALE İLANI

16.07.2019

      Açıklama: http://www.oka.org.tr/Documents/Logo.png                                                                                    Açıklama: I:\kaymakamlik_yeni_logo2.jpg

 

BORABOY GÖLÜ REKREASYONEL GELİŞİM PROJESİ

ÇEVRE DÜZENELEME YAPIM İŞİ İÇİN İHALE İLANI

 

                Taşova İlçesi Köylere Hizmet Götürme Birliği, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Turizmin Geliştirilmesine Yönelik Küçük Ölçekli Altyapı Yatırımlarına Mali Destek Programı Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile AMASYA İli Taşova İlçesinde “Boraboy Gölü Rekreasyonel Gelişim Projesi ” için bir yapım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Taşova İlçesi Köylere hizmet Götürme Birliği Başkanlığı Hükümet Konağı Kat/2 Birlik Bürosundan temin edilebilir. Veya www.oka.org.tr ve www.tasova.gov.tr  internet adreslerinden temin edilebilir.

 

Teklif teslimi için son tarih ve saati:08/08/2019 Perşembe  Saat:11:00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; Taşova Köylere Hizmet Götürme Birliği Bürosunda verilecektir.

Teklifler,08/08/2019 tarihinde, saat 11:00’da ve Taşova İlçesi Köylere hizmet Götürme Birliği Başkanlığı, Taşova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Toplantı Salonunda yapılacak oturumda açılacaktır.

Yorum Ekle