Bim Un Fiyatı

Ülkemizde birçok kişi şeker, yağ, un ve süt fiyatları gibi temel besinlerin ne kadara alınabileceğini takip etmekte ve en uygun, kaliteli ürün neredeyse alışverişini oradan yapmaktadır. Web sitemizde Bim marketlerde satılan birçok un markasının fiyat takibini yapabilir, güncel fiyat konusunda bilgi alabilir, en çok tercih edilen un hangisi, un fiyatı ne kadar gibi sorulara cevap bulabilirsiniz. Bu açıdan doğru bilgileri edinebileceğiniz bir web sitesidir.

Bim market un çeşitleri, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Özellikle hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olması açısından ev ekonomilerine katkı sağladığı gibi aynı zamanda kaliteli bir şekilde temel besin ihtiyacını da karşılamaktadır. Sizlere un fiyatları 2021 yılı verilerini verdiğimiz gibi 2022 yılı fiyat listeleri de sizinle paylaşacağız. Bim un fiyatı 2022 yılında her ne kadar artmış olsa da yine de benzeri ürünlere oldukça ekonomik sayılır. Peki, un fiyat ne kadar?

Genelde Bim un tercih edecek kişiler, uygun fiyatlı olduğundan dolayı tercihlerini bu yönde kullanmaktadırlar. Bu yüzden sizlere çok daha uygun bir bilgi verebilmek adına, çeşitli kaynaklardan elde ettiğimiz bilgiler doğrultusunda sizlere bu listeyi oluşturarak sunmaktayız. Listede yer alan bu bilgiler genel olarak zincir marketler ve destek hizmetlerinden aldığımız bilgiler doğrultusunda elde ettiğimiz fiyatlardır. Peki, kullanıcıların merak ettiği ve çeşitli markalarda ve kilolardan olan unlar kaç TL dir?

BIM Un Fiyat Listesi

Bim market zincirlerinde birçok marka un satışa sunulmaktadır. Özellikle un 10 kg fiyat konusunda merak edilenleri cevaplamak adına böyle bir liste oluşturmak istedik. Genelde toplu alınan unun daha düşük kilogramlarda satış fiyatlarına da elbette değineceğiz.

Bim üzerinde daha önceden Söke un markası adı altında satış da yapılmıştır. Ancak şu anda Bim marketlerinde genelde “Efsane Un” markası adı altında satış gerçekleştirilmektedir. Fiyat olarak uygun ve kaliteli ürünler üreten efsane un markasının fiyatları da kilogram olarak değişmektedir.

Buna göre güncel olarak Bim efsane un 2 kg fiyatı 17,90 TL olarak belirlenmiştir. Aynı markanın Efsane Un 5 Kg fiyatı ise 42,50 TL olarak satıştadır. Efsane Un 10 kg ise 95 TL üzerinden satılmaktadır.

Yukarıda belirtilen fiyatlar yazının hazırlandığı tarihte zincir marketlerden ve destek hizmetlerinden faydalanılarak elde edilen bilgilerdir. Bu fiyatlar sürekli olarak değişkenlik gösterebilir. Bizler sizlere en doğru ve güncel bilgiyi iletmeye özen gösteriyoruz.

BIM UN Stokları

Özellikle pandemi döneminde, insanlar ekmek almak için bile dışarıya çıkmak istemediklerinden evlerine un stoklayıp kendi ekmeklerini bile evde yapmak istediler. Bu yüzden özellikle 10 kg şeklinde satılan unları bazı zincir marketlerde bulamayabilirsiniz. BIM marketler zincirinde genelde haftada 1 veya 2 sevkiyat gerçekleştirildiğinden, sevkiyat günlerini öğrenerek bu günlerde un ihtiyacınızı toplu bir şekilde giderebilirsiniz.

Eğer sadece unlu mamul yapmak için evinize satın almak istiyorsanız da 2 ve 5 kg seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Özellikle herhangi bir şekilde aracınız yoksa bu şekilde haftalık ihtiyacınız kadar un satın almak hem unlarınızın daha taze bir şekilde kalmasını hem de yerden tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Zira unları evde uygun koşullarda muhafaza etmek de zahmetli olabilmektedir.

Kaynak: https://www.hepkredi.com/bim-un-fiyati-2kg-5kg-10kg-efsane/

Yorum Ekle