Bereket Ofis Mobilyaları, Ofis Kanepeleri

Mobilya alanında kullanımına göre çeşitli mobilya üretimleri yapılmaktadır. Evler için mobilya tasarlayan bir çok marka bulunduğu gibi bunlardan ayrı olarak ofis mobilyasına yoğunlaşan çeşitli markalar bulunmaktadır.

Bereket markası ile yaklaşık olarak 16 yıldır ofis koltukları üretimi yapan firmanın kendi tasarladığı bir çok ürün bulunmaktadır.

Ofis kanepesi olarak bir çok modele sanip olan Bereket Ofis Mobilyaları imalatını yaptığı koltuk çeşitlerini ülkemizin bir çok noktasına ulaştırmaktadır. İlk etapta toptan olarak başladığı bu alanda zamanla perakende alana yönelmiştir.

Ofis koltuğu üretmek diğer bir çok mobilya üretim dalına göre zorlu olmasına rağmen bu konuda özverili çalışmalarıyla Bereket Ofis Mobilyaları sektörde kendine yer edinerek bir çok müşteriye hizmet vermektedir.

Üretim kapasitesini artıran firmanın bu başarısı ürettiği ürünlerin vatandaşlar tarafından sıkça tercih edilip memnun kalmaları sebep olarak gösterilebilir. Firma ilk başladığı yıllarda yaptığı üretim miktarını katlanarak artırmış ve bugün hatırı sayılır bir müşteri portföyüne ve marka bilinirliğine ulaşmayı başarmış durumdadır.

İmalat alanında kendine göre prensipler edinen firma kaliteli yedek parça, titiz işçilik konularını önceliği haline getirerek üretimlerine devam etmektedir. Şu an tümüyle perakende alanında hizmet veren Bereket Ofis Mobilyaları internet üzerinden isteyen herkese ürün satışı yapmaktadır.

İnternet alanında bir çok ofis mobilyası üretimi yapan firma bulunmasına rağmen yılların verdiği tecrübe ve kişiye özel üretim yapmakta olan Bereket Ofis Mobilyaları firması diğer mobilya üretimi yapan yerlere göre bir adım ön plana çıkmaktadır.

İstanbul merkezli hizmet veren ve Türkiye’nin her noktasına ürün gönderen firmanın mağazası Güngören ilçesinde bulunmaktadır. Necip Fazıl Caddesi bulunan mağazası hafta içi sabah 10 ile akşam 8 arasında müşterilerine hizmet vermekte olup hafta sonu ise saat 12’de açılıp öğleden sonra 4 gibi kapanıyor.

https://ofiskanepesi.com/

0 212 565 78 09

Yorum Ekle