Amasya İtimat

BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA KORKMAZ DEMOKRAT PARTİDEN BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI: SİZİN İÇİN VARIM

İlçemizi mega projeleriyle donatan Belediye Başkanı Mustafa Korkmaz adaylık açıklamasında: “Sizler için, çocuklarınız için, geleceğiniz için ve ilçemize kalıcı eserler kazandırmak için yeniden varım.” Dedi.


 


5 yıldır bir gün bile izin kullanmadan çalıştığını belirten Korkmaz; “Taşovalı hemşehrilerime hizmet etmek, onların emrinde ve hizmetinde olmak benim için gurur kaynağıdır. Değerli hemşehrilerime gönül rahatlığı ile hizmet etme imkanı veren Cenabı Allah’a şükrediyorum. Peşinden alacaklıların koşuştuğu belediyeyi 500 milyar borçla devir aldık. Bugün borcu olmayan itibarlı bir belediyeyiz. Son teknoloji ile getirdiğimiz şehir içme suyu kendi cazibesi ile gelen yayla kaynak suyudur. 22 kilometreden getirdiğimiz su için belediyemiz artık bir kuruş masraf etmeyecek. Bu nedenle bu rahatlığı halkımıza yansıtmak istedik ve su fiyatlarını yarı yarıya indirdik. Artık her abone ödediği faturanın yarısını ödeyecek. Hamamsız  ilçemizi modern bir hamama kavuşturduk. Hamama ihtiyaç yok diyenleri hamama davet ediyorum. Hayallerinizi süsleyen bir park yaptık. 20 dönüm üzerine kurulu parka eski belediye başkanlarımızdan Nihat Yıldırım’ın adını verdik. İlçemizin yüzünü ağartan otogar inşaatımız bitmek üzere. Otogar ilçemizin simgesi olacak.


 


Değerli hemşehrilerim önümüzdeki dönem için hedeflerimizi açıklıyorum: Alt yapı, arıtma tesisleri, sebze ve meyve hali, olimpik yüzme havuzu. Ben istiyorum ki ilçemizde kanalizasyon ve su şebekesi arızası olmasın. İlçemizde çöp arıtma ve atık su arıtma tesisleri olsun, hem doğa kirlenmesin, hem de insanlar temiz mekânlarda yaşasın. Bunun dışında ilçemizdeki tüm yollar ve kaldırımlar en güzel şekilde yapılarak hizmetinize sunulacaktır. İlçemize en kısa zamanda sebze ve meyve hali yaparak üretici ve tüketicilerimizin yüzünü güldürmek istiyorum. Olimpik yüzme havuzu yaparak gençlerimizin yüzünü güldüreceğiz.


 


Değerli hemşehrilerim. Sizler kimin hizmet yaptığını ve kimin hizmet yapacağını pekâla biliyorsunuz. Ailenizle birlikte temiz ve sıhhatli günler yaşamak sizlerin en tabii hakkınızdır. Sizlerin hizmetinde olmak benim için bir şereftir, emanetiniz emin ellerde. Borçsuz ve itibarlı bir belediyeyiz.


 


Eserlerimize eser katmak, çocuklarımızın yüzünü güldürmek için emanetinizi taşımaya yeniden talip olduğumu belirtiyor, önünüzde hürmetle eğiliyor, hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” Dedi.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.