Amasya İtimat

Bayram Şenliği Okul bahçesinde gerçekleştirildi

İstanbul’da faaliyet gösteren Devre Köyü Derneği ve Devre Köy Muhtarlığınca 10 Temmuz 2022 (Kurban Bayramının ikinci günü) Bayram Şenliğine gerçekleştirildi.
Eski okul bahçesinde düzenlenen Bayram şenliğine; Ak Parti Amasya milletvekilleri:  Hasan Çilez ve M. Levent Karahocagil, Amasya Dernekler Federasyonu ADEF Genel Başkanı Turan Sayar, Belediye Başkanı  Bayram Öztürk, Ak Parti İl Başkanı Ekrem Toto, Taşova Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Usta, Ak Parti İlçe Başkanı  Tekin Sobacı, İl Genel Meclis üyeleri: Deniz Sümer ve Ahmet Öz, Taşova Bal Üreticileri Derneği Başkanı Yusuf Yücel, TOKSOY Dernek Başkanı Kazım Özdemir,  Belevi Dernek Başkanı Hacı Taşova, Kumluca Dernek Başkanı Adem Önder ve Başkan Yardımcısı Beytullah Öztürk, Mercimek Köyü Dernek Başkanı Mehmet Özarslan, Taşova Özbaraklı köyü derneği başkanı Hüseyin Bayar, Taşova Elmakırı Köyü Derneği Başkanı Sertaç Merdin, TAŞDEF Yönetim Kurulu Üyesi Cafer Çakraz, Güvendik köyü Muhtarı Ahmet Çetin, Devre Köyü Muhtarı Hasan Ersoy, Devre Köyü Derneği Başkanı İsmail Özübek ile yönetimi ve köy halkı katıldı.
PROGRAM İÇİNDE PLAKETLER VERİLDİ
Önceki Dönem Dernek Başkanı Mehmet Gül’e ve Köy Muhtarı Hasan Ersoy’a hizmetleri için teşekkür ederek Dernek Başkanı birer plaket takdim etti.
Derneğe tüm aidatlarını zamanında yatıran duyarlılık gösteren Ülfet Yalçın ve Cemal Özübek’e birer Plaket takdim edilerek teşekkür edildi.
Derneğin bugüne kadarki yönetimlerinde özveri ile görev yapan üye Cihat Kaya’ya özverili çalışmaları ve duyarlı bir üye olarak sorumluluk alması nedeniyle dernek yönetimince bir plaket takdim edildi.
2016 -2018 yıllarında Amasya İl derneği Futbol Turnuvasında Şampiyon olan DEVRE KÖYÜ DERNEĞİ futbol takımında Teknik direktörlük görevini başarı ile yaparak takımın şampiyon olmasında büyük emekleri olan Şeref Çamcı ve teknik direktör yardımcısı Cengiz Özübek’e de birer Plaket verilerek teşekkür edildi.
 Sunuculuğunu Salih Turgut’un yaptığı etkinlikte Menekşe Gül sahne alarak izleyicileri coşturdu.
DEVRE KÖYÜ DERNEĞİ YÖNETİMİ
İsmail Özübek (Başkan) -Mehmet Önder -Ergin Emir- Ömer Emir- Mehmet Gül- Ahmet Yılmaz- Tuncay Yalçın- Mustafa Özübek- Aydın Yolaçar- Sadi Yıldırım’dan oluşuyor.

Yorum Ekle