Amasya İtimat

BAŞKAN ÖZTÜRK’ÜN İSTANBUL ZİYARETİ

 

Belediye Başkanı  Bayram Öztürk, TAŞDEF (Taşova Dernekler Federasyonu ) tarafından  düzenlenen  toplantıya katıldı.

Başkan yardımcısı Kadir Aydoğan  ve belediye meclis üyesi Sinan Yılmaz ile birlikte  katıldığı toplantıda  Taşova’nın üst yapısının bir an önce tamamlanması talepleri dile getirildi.

 

Başkan Öztürk ve beraberindeki heyet, İstanbul’da yaşayan çeşitli sivil toplum kuruluşu başkanları, yöneticileri ve Taşovalı gönül elçileri  Mahir Doğru,Turan Canik, Mevlüt Onat, Ali Metin ve Uğur Özübek ile heyetler halinde İstanbul’da marka olmuş belediye başkanlarını sırasıyla; Gazi Osman Paşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ve Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’i makamlarında ziyaret ederek bilgi paylaşımında bulundular.

Gayet samimi ve verimli ortamlarda gerçekleşen ziyaretlerde  kardeş belediye projeleri ile kısa, orta ve uzun vadelerde ilçemizin gelişimine ve yenileşmesine katkı sağlanması noktasında iyi niyet ve işbirliğinde mutabık kalındı.

Belediye Başkanı Bayram Öztürk;  “ Ziyaret ve temaslarımız gayet verimli, samimi ortamlarda gerçekleşti. İlçemizin gelişimi, yenileşmesi ve kalkınması için çabalarımız, gayretlerimiz yoğun bir şekilde devam ediyor. Bundan sonra da bu tarz ziyaretlerimize zaman zaman devam edeceğiz. Marka olmuş belediyelerin  fikirleri, projeleri ve imkanlarından yaralanmaya çalışacağız. Bizlere zaman ayırarak ziyaretlerimize iştirak eden hemşehrilerimize, gönül dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.