Amasya İtimat

Başkan Öztürk İlhan Bayram’ı ziyaret etti

Belediye Başkanı Bayram Öztürk, İlçemiz Yukarı Baraklı köyünden olup, geçtiğimiz aylarda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliğine getirilen İlhan Bayram’ı 16 Ekim 2017 Pazartesi günü makamında ziyaret etti.

Genel Sekreter İlhan Bayram, kendisini ziyaret eden ilçemiz Belediye Başkanı Öztürk ile  yaptığı görüşmede, “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak bilgi ve tecrübemizi paylaşmaya dün olduğu gibi bugün de hazırız” dedi.

TÜM BELEDİYELERE KARŞI SORUMLUYUZ

Başkan Öztürk’te, Ülkemizde örnek olan Kocaeli BüyükşehirBelediyesi ile aralarında kuracakları bilgi ve tecrübeye dayalı işbirliğinin önemine vurguladı. İlhan Bayram beyi makamında ziyaret ederek yeni görevi için başarı dileklerinde bulunan Öztürk, “Önemli görevlerde başarılı hizmetlerde bulunan hemşehrilerimiz ile her zaman gurur duyuyoruz” dedi.  Başkan Öztürk’ün nazik ziyaretinden dolayı memnuniyeti ifade eden Genel Sekreter İlhan Bayram, ” Büyükşehir Belediyesi olarak sadece kentimize değil aynı zamanda ülkemizdeki diğer il ve ilçelere de sorumlu olduğumuzu düşünüyoruz. Bu noktada tüm ekibimizle ülkemizin kalkınmasına ve gelişmesine yerel yönetimler olarak destek vermeyi sürdüreceğiz” dedi.

Yorum Ekle