Amasya İtimat

BAŞKAN ÖZTÜRK 2021 YILINI DEĞERLENDİRDİ

Belediye Başkanı Bayram Öztürk, 4 Ocak 2022 Salı günü ilçe Basınına 2021 yılın değerlendirmelerini yaptı 

Taşova Kapalı Pazaryerinde yapılan çalışmaların kurdaki dalgalanma nedeni ile malzeme tedarikinde firma zorluk çekse de, her şeye  rağmen 3 ay içerisinde  tamamlanacağını söyledi.

Başkan  Öztürk, “Taşova’mızı her alanda geliştirmeye devam ediyoruz. Taşova’mızın önemli ihtiyaçları bir bir hayata geçiyor. Hemşehrilerimizden aldığımız güçle ilçemize yatırım yapmayı sürdürüyoruz. Amacımız her zaman ilçemizi daha ileriye taşımak. Hemşehrilerimizi mutlu olacakları en güzel hizmetlerle buluşturabilmek. Millet Bahçemiz içerisinde hemşehrilerimizin keyifli vakit geçireceği millet kıraathanesi, spor alanları, tarımsal bahçe gibi farklı birçok alan bulunacak. Hep birlikte burada, doğayla iç içe huzurlu vakitler geçireceğiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde hayata geçirilen Millet Bahçeleri şehirlerimize, ilçelerimize değer katıyor. Kentlerimizi ve insanlarımızı doğayla buluşturuyor” diye konuştu.

Sanayi Köprüsü projesi, ilçemize merhum Asım Gültekin’e taziyede bulunmak  ve amcazadesini  ziyaret için gelen Bakanımızın sayesinde gerçekleştiğini ifade gelen Başkan Öztürk, “O günün şartlarına göre ihtiyaca cevap veren köprüyü  yapan  Özgür Başkana ve dönemin milletvekili Adnan Uçaş’a teşekkür ediyoruz.   İlçemizin trafiğine nefes aldırmak, ana arterlerdeki yoğunluğu minimuma indirmek için başlattığımız projemizde köprünün yapımında sona doğru geliyoruz .Bölgedeki vatandaşlarımız, esnafımızla sabrettik ama buna değecek. Sanayi Köprüsü şehir trafiğine büyük katkı sunacak ve 4 ay sonra  açılacak. Taşova’mıza hayırlı olsun”  dedi.

Hepsinden önemlisi OSB  konusu. İş ve ekmek kapısı olacak.  2020 yılında başlayan  çalışmalar tüm hızı ile devam ediyoruz. dedi.

Yorum Ekle