BAŞKAN AŞÇI: “İYİ PARTİ ÜYE KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR”

İyi Parti İlçe Başkanı Salih Aşçı  başkanlığında gerçekleşen ikinci yönetim kurulu toplantısı tüm yönetim kurulu üyeleri ve partililerin katılımı ile gerçekleşti.

14 Ocak 2018 Pazar günü saat 16.00’da  İyi Parti Taşova  yönetim kurulu , Parti binasında  gerçekleştirdiği toplantıda  İyi Parti İlçe Başkanı Salih Aşçı; İlk toplantıda bir araya gelmekten memnuniyetini dile getirdi. Parti olarak  Kurum ve kuruluşları yapılan ziyaretleri değerlendi. İlçe yönetimi hakkında bilgi veren Aşçı ;“Görevi aldığımız günden bu güne kadar gecemizi gündüzümüze katarak arkadaşlarımın da özverileri ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Genel Başkanımız Meral Akşener liderliğinde İyi bir Türkiye için yola çıkıyoruz. İyi insanlar iyi bir Türkiye için bir araya geldik. Zor dönemde ve zor şartlarda çıktığımız bu yolda halkımızın bizlere gösterdiği inanç ve güvenin   farkındayız. Farklılıklarımızı değil, ortak yönlerimizi öne çıkaracağız. Bizler tüm vatandaşlarımızı sevgi ve muhabbetle kucaklayacağız” dedi. Başkan Aşçı; yeni üye kayıtlarının 19 Ocak gününden itibaren başladığını ifade ederek. “Çağpar caddesindeki parti binasında  hergün saat 17.00’ye kadar üye kayıtlarına devam edilmektedir İlk olağan kongremizi Şubat ayında gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

Yapılacak çalışmaların  planlamasından sonra  karşılıklı fikir alış, verişleri , dilek ve temennilerle toplantı sona erdi.

Yorum Ekle