BASINDA ÇIKAN ÇİRKİN VE SEVİYESİZ KARALAMAYI KINIYORUZ!!!

BAŞYURTLAR  FİRMASINDAN KAMUOYUNA AÇIKLAMA:


 


 26-27 Eylül 2012 günlerinde Ulusal ve Yerel Gazetelerde Başyurtlar Firmasına  yapılan  asılsız ve seviyesiz haber  yayınlandığını  açıklayan  şirket yetkilisi Süleyman TORUN’un ,kamuoyuna ve basına yapmış olduğu açıklamada;


Ortağı bulunduğum Başyurtlar Firmasının 2011 yılında ORKÖY tarafından açılan Amasya ilinde 60 Adet Süt ineğinin tedarik edilmesi ve alımıyla oluşturulan ve içerisinde CHP İl Genel Meclis Üyesi Ali Haydar ÖZ, Yeşilöz Köyü Muhtarı Yasin KURT ve yine aynı köy halkından Ali İNAN’ın bulunduğu heyetle birlikte Eskişehir ili Tepebaşında Nuri KOCA isimli şahısa ait çiftlikten  60 adet Simental cinsi süt ineği yetkili Veteriner Hekim ve ilgili kurumların vermiş oldukları belgelerle teslim alınmıştır.


Gazete haberlerinde ineklerin Simental değil Uruguay dan ithal edilen Angus inekleri olduğu iddiasının, sunmuş olduğumuz belgelerden asılsız olduğu anlaşılmaktadır. Yine haberlerde açıklanan alım satım bedellerinin de gerçeği yansıtmadığı sunmuş olduğumuz belgede görülmektedir.


Firmamız hakkındaki haberlerin gerçeği yansıtmadığına dair mevcut belgelerin bir örneğini Kamuoyuna sunuyorum.


Konu ile ilgili Firmamız ve isimlerimizin yazılması suretiyle şahsımız ve firmamıza yapılan   çirkin ve seviyesiz  karalamayı kınıyor, hukuki İşlemlerin başlatılacağının bilinmesini istiyorum.


 


BELGELER :


 


1-     Hayvan Pasaportu


2-     Hayvan Sevklerine Mahsus Yurtiçi Veteriner Sağlık Raporu


3-     Sigorta Poliçesi


4-     Firmanın Faturası  

 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.