Amasya İtimat

”Basın özgürlüğü güçlendirilecek”

Millet İttifakı birleşenlerinden Cumhuriyet Halk Partisi, Demokrat Parti, Deva Partisi, Saadet Partisi ve Gelecek Partisi İl Başkanları ve yöneticileri, 14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak seçimlerde milletvekili adayları: Reşat Karagöz, Arif Yılmaz ve Zeynep Ateş Amasya ve Taşova basın mensupları ile iftar programında bir araya geldiler.
16 Nisan 2023 Pazar günü Amasya Bahçeli Kafe Bistro adresinde gerçekleştirilen etkinliğe gazetemiz İmtiyaz Sahibi S. Kürşad Günaydın da katıldı. CHP İl Başkanı Turgay Sevindi’nin moderatörlüğünde yapılan toplantıda; Milletvekili Mustafa Tuncer, Milletvekili adayları: Reşat Karagöz, Arif Yılmaz ve Zeynep Ateş, Gümüşhacıköy Belediye Başkanı Zehra Özyol, Millet İttifakı birleşenlerinden Cumhuriyet Halk Partisi, Demokrat Parti, Deva Partisi, Saadet Partisi ve Gelecek Partisi İl Başkanları birer konuşma yaptılar.
Toplantıda; Basın özgürlüğünü güçlendirilmesi, TRT ve Anadolu Ajansı’nı bağımsızlık ve tarafsızlık esaslarına göre yeniden yapılandırılması vurgulandı.

Yorum Ekle