Amasya İtimat

Atatürk Ortaokulu’ndan “Geleceğimiz İçin Bir Adım İleriye” Projesi

Taşova Atatürk Ortaokulu’ndan “Geleceğimiz İçin Bir Adım İleriye” Projesi

Atatürk Ortaokulu örnek bir projeye imza attı.

Atatürk Ortaokulu, Öğrencilerin bu sene girecekleri eski adı TEOG (Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş) sınavı olan yeni adı MOS (Merkezi Ortak Sınavlar)’da okul sınav başarısını ve akademik başarıyı arttırma amacıyla Atatürk Ortaokulu Proje Ekibi tarafından hazırlanan “Geleceğimiz İçin Bir Adım İleriye” adlı projenin tanıtım toplantısını gerçekleştirdi.

İçerisinde bu sene uygulayacakları çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı projenin sunum ve tanıtımını Okul Müdürü Saffet BOL yaptı. Geniş katılımlı toplantıya okul 8. Sınıf velileri katıldı.

Başarının ancak planlı ve düzenli şekilde olacağını söyleyen Okul Müdürü Saffet BOL, kendilerinin okulda yapacakları tüm çalışmaları bir proje içinde toplayarak yazdıkları projenin bir plan ve program dahilinde proje ekibinin kontrolüyle Eylül ayından Haziran ayına kadar süreceği ve bir sonraki yıl da devam edeceğini belirtti.

İlçemiz başarısını bir adım ileriye götürmek için yapılan projeyi okul velilerinin çok beğendiği, proje için her türlü destek ve yardıma hazır olduklarını içtenlikle söyledikleri görüldü.

Bu vesile ile bizler de proje için okul yönetimini, proje ekibini, öğretmenleri ve velileri tebrik eder, öğrencilerimize başarılar getirmesini dileriz.Archive-Org Albümü


Archive-Org Genel Arşiv

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.