AŞK DANİMARKA DA YENİDEN YAZILIYOR ..

Kasım Alper Özdemir Anadolu Kültür Festivali Türk Günü etkinliklerinde Danimarka’nın Kopenhag kentinde Semazenler ve Mehter takımı eşliğinde en güzel şiirlerini yorumlayacak …

  

Geleneksel Anadolu Kültür günleri 4 ve 5 Haziran tarihleri arasında Avrupa’da ki Türk vatandaşlarımızı Kopenhag Meydanında buluşturacak.

 

Şevval Sam, Orhan Hakalmaz ve Murat Göğebakan konserleri ise festivale büyük renk katacak.

 

Kasım Alper Özdemir’in bir gün sunumda bir günde Mehter ve Semazenler eşliğinde konser vereceği Festivalin sponsorları ve destekçileri arasında Türk Hava Yolları, Kültür Bakanlığı, Keçiören Belediyesi, Ülker, STV,  Zaman Gazetesi, EURO STAR, EURO D, Kanal Türk, Bugün Gazetesi, TRT gibi bir çok kurum ve kuruluş bulunuyor..

 

Bu büyük organizasyonda yer alarak bizleri gururlandıran Kasım Alper Özdemir; “Yaptığım işi severek ve her geçen gün daha da kendimi geliştirerek devam ediyorum. Avrupa’da gurbetçilerimiz ve Ay Yıldızlı bayrağımıza hasret gönüllerle buluşacak olmanın da heyacanı içerisindeyim. Yine Amasya şiirlerini okuyup özel yaptırmış olduğum Amasya ve Borabay Gölü resimlerini de standlarda sergileyeceğim.” Dedi.  

 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.