ANADOLU  SAĞLIK  MESLEK  LİSESİNDEN  GÜNÜ  BİRLİK KERMES

 

İlçemiz Süleyman Bursalı Anadolu Sağlık  Meslek Lisesi,   ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına  21 Nisan 2016 Perşembe günü bir günlük kermes düzenledi.

Okul, Kutlu Doğum Haftası  çerçevesince  yapılan etkinlikte stant açarak vatandaşların  ücretsiz tansiyonunu  ölçerek katkıda bulundu. Kaymakamlık, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı binası (eski Tekel binası) önünde açılan kermeste  öğrencilerin hazırladığı yiyecekler ücret mukabilinde vatandaşlara  ikram edildi . Hijyenik kaplarla kurumlara  ve iş yerlerine de servis yapan öğrencilerin başarılı çalışmaları memnuniyetle karşılandı.  Yöreye ait yiyeceklerin sunulduğu kermeste sıcak semaver çayı ikramı ve yine stantta ücretsiz tansiyon ölçümü yapıldı.

Eğitim, öğretimde  üst sıralarda yer alan ve projeleri ile adını il dışına taşıyan okulun  Müdürü  Fatih Ocak; ” Kutlu Doğum Haftası  kutlamaları çerçevesinde  okulumuz  öğrencileri  ile ilçe genelinde hazırlanan etkinliklere  ücretsiz tansiyon  ölçerek katıldık. Çeşitli il ve ilçelerden   gelerek okulumuzda okuyan gerçekten  ihtiyaç sahibi olan öğrenciler var. Bu öğrencilerin ihtiyaçlarını az da olsa karşılamak için günü birlik  bir kermes açtık . Hayırsever halkımızın katkıları ile  buradan elde ettiğimiz gelirleri  tespit edilen ihtiyaç sahibi öğrencilerimize vereceğiz. Öğrencilerinizin  hazırladığı yöresel yiyecekler almak için gelen halkımızdan Allah razı olsun “ dedi.

Perşembe günü açılan kermes aynı gün akşam son buldu.002 004 005 006 008 009 010

 

Yorum Ekle