ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ MEZUNİYET GECESİ

        Taşova Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 13 Haziran 2013 akşamı Torunlar Havuzbaşı Tesilerinde mezuniyet töreni düzenlendi.

       Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Okul Müdürü Fesih Aktaş öğrencilere yaptığı konuşmada “Sevgili öğrenciler, veliler ve misafirlerimiz 18. mezuniyet törenimize hoş geldiniz.  Eğitim insana iletişim kurabilmeyi, eleştirel düşünebilmeyi, öz değerlerine sahip çıkıp var olan zannı aşabilmeyi kazandırır. Bu yüzden eğitim bir ülkenin geleceğini belirler. Kıymetli veliler, sizler bu törenin en mutlu ve en onurlularısınız. Çocuklarınıza maddi ve manevi en büyük desteği verdiniz, onların sevinçlerini ve hüzünlerini paylaştınız. Meşakkatli bir eğitim sürecinden sonra çocuklarınız mezun olurken haklı olarak yaşanan sevincin tanıkları ve paydaşlarıyız.

     Sevgili Öğrenciler, ilerde çalışacağınız kurumun itibarı ve imajını yükseltmek adına üzerinize düşen her türlü görevi yapmayı ihmal etmeyiniz. En çok şikayet edenler en az çalışanlardır. Sizleri ülkemizin ve dünyanın her bir yerine birer çiçek tohumu gibi serpiyoruz. Düştüğünüz her yerde sevgiyi, saygıyı, kardeşliği ve barışı yeşertiniz diyor, yeni hayatlarınızda başarılar diliyorum.” dedi.

       Dönem birincisi Şeymanur Karedeniz  tarafından yaş kütüğüne plakasını çakmasından sonra öğrencilere mezuniyet belgeleri verildi.

Mezuniyet gecesi programı Piyanist Nevres  ve Alper Darıcı’nın müzik eşliğinde öğrenciler gönüllerince eğlendiler.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.