Amasya’yı Ankara’da Temsil edecek!

İlçemizde görev yapan ve Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’nde Gazetecilik bölümünde okuyan İHA Muhabiri Serdoğan Sıvacı, 9 – 20 Mayıs tarihleri arasında Amasya ve Taşova’mızı Ankara’da temsil edecek.

Temsilci Gençler programı  9 Mayıs 2022 tarihinde Samsun’da başlayacak olup 20 Mayıs 2021 tarihinde Ankara’da sona erecektir. Bu tarihler arasında gençlerimize yönelik Milli Mücadele ruhunu yaşamaları kapsamında yerinde resmi ziyaretler ve çeşitli etkinlikler gerçekleştirilecek.

“Milli Mücadele: Bitmeyen Yolculuk” programıyla, milli mücadele tarihimizde çok önemli bir yere sahip olan Samsun, Amasya, Erzurum, Sivas ve Ankara illerimiz ziyaret edilerek milli mücadele ruhunu yerinde müşahede etmeleri sağlanacak.

Serdoğan Sıvacı, gazetemize yaptığı açıklamada “2022 yılının “Temsilci Genç” programına başvuru yaparak, 9-20 Mayıs 2022 tarihleri arasında Ankara başta olmak üzere, Milli Mücadele Şehirleriyle beraber Gençlik ve Spor Bakanlığı’mızda AMASYA’mızı temsil etmeye hak kazandım! Amasya’mızı, Taşova’mızı böyle güzel bir organizasyonda temsil etmekten onur duyuyorum.” dedi.

Yorum Ekle