Amasya İtimat

AMASYALILARI BULUŞTURAN PİKNİK

DERNEK YÖNETİMİ: Sami Aslan (Başkan) –Elvan TOMRUKCU-Turan CANİK –Mehmet ŞAHİN-İrfan TOMRUKCU-Recep MEŞHUR –Ali TOMRUKCU

MEDYA TV ve MEDYA FM yönetim kurlu başkanı Turan Canık’in Köyü olan KARSAVUL KÖYÜ pikniği adeta protokol katılım izdihamı şeklinde geçti.

Dernek Başkanı Şair Sami ASLAN tüm protokole ve dernek üyelerine hitaben yaptığı konuşmasında Dernek işlerinin zorluğundan buna rağmen maddi ve manevi fedakârlıklar yapmalarına rağmen yinede bazı şeylerin yolunda gitmediğinden bahsederken her şeye rağmen memleketimi ve siz değerli dostlarımızı çok seviyorum yeni dönemdede dernek başkanlığına adayım dedi.  
Amasya İl Dernek Başkanı Ahmet Ergül, ADEF Amasya Dernekler Federasyonu genel Başkanı Turan SAYAR, Medya Tv & Medya Fm Yönetim Kurlu Başkanı Turan Canık birer konuşma yaptı.

 

Piknik Gününde  Ordulu Yasemin, Gülhan Çakmak, Buket Ünal, Hamza Dilek ,Cumali Atilla ve  İzzet Aktaş sahne  alarak  davetlileri coşturdular.

 

Dernek yönetimi tarafından; Sanatçılara, Proğram sunucusu Salih Turgut’a Müslim Söyler’e A.Osman Kaymak’a MEDYA GRUP A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Turan CANIK’e, 2011 yılı Karsavul derneği pikniği ağası Ömer TAŞOVA’ya ve buğun piknikte ihalesi yapılan ağalığı alan Selahattin PEKDEMİR’e  birer plaket verildi.

 

Önceki dönem Dernek Başkanlığını yapan MEDYA Tv yönetim kurulu başkanı Turan CANIK Yaptığı konuşmasında ‘’Öncelikle misafirimiz olan değerli dernek başkanlarımıza ve Karsavul köyü derneğimiz üyelerine hoş geldiniz diyorum. İyi eğlenceler diliyorum. Bugün Burada bizleri yalnız bırakmadığınız için ayrıca teşekkür ediyorum. Derneklerimize maddı ve manevi destekler verdiğimiz sürece derneklerimiz ayakta kalarak faaliyet yapacaktır. Onun için Şahsım olarak Gerek Kendi köy derneğimize gerekse Amasya’lı derneklerimize yeri geldikçe katkılar yapmağa çalışmaktayız. Azı çoğu olmaz katkının. Ayrıca Dernek yönetimimize Başta Sami Aslan Olmak üzere teşekkür ediyorum bizler burada sizlerle buluşturdular.’’dedi.

  

Proğramın sunuculuğunu Medya TV Anadolunun Sesi Proğramı Yapımcısı ve sunucusu Salih Turgut yaparken MEDYA TV tarafından tüm proğram kayda alınarak katılımcılarla roportajlar yapıldı.

PİKNİK ETKİNLİĞİNE KATILAN PROTOKOL

ADEF Genel Başkanı Turan Sayar

Amasya İl Dernek Başkanı Ahmet Ergül

Taşova Mobilya –Hüseyin Taşova

Taşova Esençay kasabası dernek Başkanı Ali YÜCEL –Ahmet Usta

Fazlı Kaya

Taşova Şahinler köyü dernek başkanı Abdullah Cura

Taşova Kavaloğlu köyü dernek bşk yard. Tekin Temel

Taşova Alpaslan Kasabası Dernek Başkanı Mutlu Çelik
Taşova Destek Kasabası Dernek Başkanı Bahri Öz-Ahmet Özalp-

Hacı Erdoğdu

Taşova Yaylasaray Köyü dernek Başkanı Ali TURK –Mahir Doğru

Taşova Uluköy Kasabası Dernek Bşk Yar. Cafer Aktaş

Taşova Mercimek Köyü Derneği yönt. kurulu üyesi A.Osman Kaymak

Taşova Gökpınar köyü dernek başkanı Nazmi Aydemir –Necmi Çelik

Göynücek Çulpara köyü dernek Başkanı Musa Mısırlı

Taşova Borabay kasabası dernek bşk yar.İsa Güler

Göynücek Davutevi köyü dernek başkanı ve Adef yönetim kurlu üyesi

Ali KEL

Taşova Yeşilırmak gönüllüleri başkanı Eyup Sancar

Kâğıthane Şöförler odası Başkan Yard. Kemal SARI

Taşova Ballıdere kasabası Dernek Başkanı Özlem Hatun Çıra

Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şefi Aysel SANCI

Göynücek Kervansaray köyü Dernek Başkanı Tuncay ALTUNKAYA

Taşova Yayladibi köyü dernek Başkanı Sefer Fırat

 

 

 

Proğramın sunuculuğunu Medya TV Anadolunun Sesi Proğramı Yapımcısı ve sunucusu Salih Turgut yaparken MEDYA TV tarafından tüm proğram kayda alınarak katılımcılarla roportajlar yapıldı.

Geçen yılın Karsavul köyü ağası olan, Hüseyin Taşova, Karsavul Köylüleriyle birlikte olmaktan gurur duyduğunu ve her daimde yanlarında olacağını belirttii..
Karsavul Köyü Dernek başkanı Sami ASLAN, ise Hüseyin TAŞOVA,adına Oğlu Ömer TAŞOVA,ya teşekkür ederek pilaketini takdim etti.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.