Amasya’da Taşovalı her yerde; BAŞ, ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Aslen ilçemiz Yaylasaray (Tasna) köyünden Başlar Turizm sahibi Ziya Baş 22 Kasım 2021 Pazartesi günü Amasya’da  Amasya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına aday olduğunu deklare eden bir basın toplantısı yaptı.

Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğine bağlı Amasya Şoförler ve Otomobilciler Odasının yapılması planlanan genel kurulu öncesi Başlar Tur sahibi Ziya Baş başkanlık için aday olduğunu açıkladı.

Basın mensupları aracılığı ile adaylığını açıklayan Baş;

‘’Amasya Şoförler Otomobilciler Odası mevcut oda yönetimi 8 Ocak 2022’de seçim kararı almıştır. Odamızın yapılacak olan genel kurul toplantısı seçimlerinde ekip arkadaşlarım ve kendim oda başkanlığına adayız. Arkadaşlarımın istekleri doğrultusunda geleceğimiz için hizmet etmek için bu yola çıktık. Arkadaşlarımın desteğiyle Allah nasip ederse bu seçime gireceğiz.
Ben Başlar Turizm’in sahibiyim. Öğrenci taşıma işinde 30 yıldır bu meslekteyim. 15 yıldır da merkezde taşıma işi yapıyorum. Bu güne kadar mevcut yönetim gereğini yaptı. Çalışmalarından dolayıda kendilerine teşekkür ediyorum. Bazı aksaklıkların olduğunu düşünüyorum. Ben hizmet etmek için Allah nasip ederse üyelerimiz ve arkadaşlarımız destek verirseler buraya talibim. Elimizden geleni yapacağız tabi ki arkadaşlarımızın istekleri doğrultusunda. Aksaklıkları ve eksiklikleri tamamlamak için talibiz buraya. Yönetimdeki arkadaşlarımızla beraber, tüm esnaf arkadaşlarımızın eksiklerini dinleyerek en kısa sürede çözüme kavuşturmak için var gücümüzle çalışacağız. Aksaklıkları gidermek ve daha güzel nasıl hizmet edebilmek için biz bu yola çıktık. Allah utandırmasın’’dedi.

Yorum Ekle