Amasya İtimat

AMASYA MV ADAYI MERMER SANAYİ ESNAFI İLE BULUŞTU

Haber: Cesarettin Tuzla

Amasya Milletvekili adayı İbrahim Mermer;  işsizliğin değil istihdamın, üretimin arttığı bir kent olmasını sağlayacaklarını, küçük-büyük ayrımı yapmadan bütün esnafın önünü açacaklarını kaydetti.

İYİ Parti  Amasya Milletvekili adayı İbrahim Mermer’in sanayi esnafı ziyaretine  İl Başkanı Birol Çapkınoğlu  ve yönetimi İlçe  Başkanı   Salih Aşçı ve İlçe yönetimi, İl ve İlçe Kadın Kolları ve partililerin yoğun katılımlı sağlandı. 27 Nisan  2023  Perşembe günü 14 Mayıs tarihinde yapılacak olan seçimlerde destek isteyen ve esnafların sorunlarını yerinde dinleyen İYİ Parti adayı Mermer, ziyareti sırasında Sanayi esnafı tarafından oldukça sıcak ve samimi bir şekilde güler yüz ile karşılananrak sanayi esnafının yoğun ilgisi ve desteğini aldı.”Ben buraya sizler gibi bir esnaf olarak bu sorunları bilen birisi olarak geldim.  Sürekli esnaf ve halk ile iç içeyim. Allah nasip eder, milletvekili seçilirsem, yine aynı şekilde esnafların ve halkımızın içinde olacağım. Esnafların bana göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı mutluyum. 21  yıllık iktidarın  ülkeyi, getirdiği hali halkımıza anlatıyoruz ve büyük bir teveccüh görüyoruz” dedi.

İYİ Parti İlçe Bakanı Salih Aşçı, ”Bugün Milletvekili adayımız İbrahim Mermer, İl Başkanımız Birol Çapkınoğlu , kadın kolları başkanlarımız ve partililer ile sanayi esnafı ziyaret ettik. Kadın kolları başkanı ve partili kadınlarımız  çatkapı yaparak  Altındağ ve TOKİ konutlarını ziyaret ettiler. Sanayi esnafı ziyaretinde  ve çarşı esnafı ziyaretlerimizde halkın sıcak ilgi ve alakası bizleri son derece  memnun etti. İYİ Parti Genel başkanımız Meral Akşener  ve milletvekili adayımız adına  şükranlarımızı sunuyoruz.“ dedi

Yorum Ekle