Amasya İtimat

AMASYA  MEHMET SARI’YA KUCAK AÇTI

 

7 Haziran 2015  Pazar günü yapılacak  25. Dönem  milletvekilliği genel seçimleri için  Amasya  Milliyetçi Hareket Partisi’nden 1. sıra adayı olan Mehmet Sarı  12 Nisan  2015 Pazar günü  Amasyalı hemşehrileri  ile bir araya geldi.

Saat 12.00’de  ilçemiz MHP teşkilat binası önünden  doğum yeri olan Uluköy başta olmak üzere diğer köy ve ilçe merkezinden  hareket eden konvoy,  Amasya  merkez ve diğer ilçelerden gelen araçlarla birlikte cadde ve sokakları doldurdu.

Mehmet Sarı , Sultan Beyazıt camii avlusundan hareket eden  coşkulu kalabalığa katılan  vatandaşları selamlayarak  tanıtım alanında kurbanlar kesilerek karşılandı.

Saygı duruşu  ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan  programında,  ilk konuşmayı MHP İl Başkanı  Kadir Kutay Samsun yaptı. Sırası ile önceki Erbaa Belediye Başkanı Ahmet Yenihan , üçüncü sıra adayı  Turan Gürdoğan ve ikinci sıra  adayı Sadık Aslan  konuşmalarında birlik ve beraberlik  vurgusu yaptılar. Son olarak söz alan MHP birinci sıra  adayı  Mehmet Sarı  alkışlarla kürsüye geldi. Konuşması sık sık tezahüratlarla  kesilen Sarı; ” Amasya , Mehmet  Sarı’nın sevdasıdır. Amasya, Mehmet Sarı’nın aşkıdır. Amasya, Mehmet Sarı’nın  gençlik yıllarında yürüdüğü yollardır. Ben esnafın ve tüm vatandaşlarımızın sorunlarını  bire bir yaşadığım için biliyorum. Bu sorunları birlikte, sizlerin desteği ile çözeceğiz. Ankara’da  çalınacak kapınız değil, bir kardeşiniz olurum, kapıyı tıklamak gerekir. MHP  Genel merkezimize,  İl Başkanlığımıza, ilçe teşkilatlarımıza ,Ülkü Ocaklarımıza, kadın kollarımıza teşekkür ediyor, hayır dualarınızı bekliyorum” dedi.

Program , katılımcılara verilen  yemek ikramı ile son buldu.

M.SARI AMASYA 011 M.SARI AMASYA 019 M.SARI AMASYA 021 M.SARI AMASYA 027 M.SARI AMASYA 033 M.SARI AMASYA 035 M.SARI AMASYA 044 M.SARI AMASYA 068 M.SARI AMASYA 071 M.SARI AMASYA 075 M.SARI AMASYA 077 M.SARI AMASYA 081 M.SARI AMASYA 085 M.SARI AMASYA 086 M.SARI AMASYA 094 M.SARI AMASYA 101 M.SARI AMASYA 104 M.SARI AMASYA 120 M.SARI AMASYA 128 M.SARI AMASYA 131 M.SARI AMASYA 136 M.SARI AMASYA 137

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.