Amasya İtimat

AMASYA İL DERNEK BAŞKANLIĞINA ADAY DURAN KAPLAN KİMDİR?

Haber: Ali Osman Kaymak
21 Nisan 2024 Pazar günü Amasya İl derneği Nazif Hançer parkında yapılacak olan Amasya İl Derneği kongresi öncesi başkanlığa aday olduğu açıklayan Taşova ilçemiz Çaydibi beldesi halkından İstanbul’da ikamet eden Amasya derneklerinin emektarı, maddi-manevi destekleri ve yürekten çalışmalarıyla başarılı yöneticilerimizden Duran Kaplan.
Amasya İl Derneğine hiç de yabancı değil, dönem dönem il dernek yönetim kurulu üyeliği ve geleneksel olarak yapılan etkinliklerin en güzeli olan futbol turnuvalarının komite başkanlığı, TAŞDEF Taşova Dernekler Federasyonunda yönetim kurulu üyeliği ve danışmanlığını yapan Amasya sevdalısı gönül adamı değerli insan Duran Kaplan tüm Amasyaların desteğiyle bu görevi layıkıyla yapacağından şüphemiz yoktur.
Dernekçilik fedakarlık isteyen bir görevdir.
Gönülden Amasya sevdası olan insanların birlikte dayanışmasıyla çok emek isteyen bir görevdir.
Duran Kaplan arkadaşımız Amasya İl Derneği faaliyetleriyle  geçmiş günlerin güzelliklerini tekrar yakalayacağını ve Amasyalıların kucaklaşacağından hiç şüphemiz yoktur. Delegeler oylarıyla bu görevi layık görürlerse tüm Amasya değerlerinin desteğiyle başarılı olacaklardır.
Bizler de Amasyaajans olarak her zaman yanında olacağız.
Şimdiden Duran Kaplan ve ekibine başarılar dileriz.

Yorum Ekle