Amasya Futbol Hakem ve Gözlemcileri Yeni Sezonu açtı

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Amasya Şubesi  2019-2020 Futbol Sezonu açılış törenini gerçekleştirdi.

Amasya 12 Haziran Stadyumu’nda saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan programa; Amasya Valisi Dr. Osman Varol, Amasya Milletvekili M. Levent Karahocagil, Amasya il Emniyet Müdürü Fahri Bulut, Türkiye Futbol Federasyonu Temsilciler Kurulu Başkanı ve Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Genel Başkanı  Dr. Abdurrahman Arıcı ve eşi Kadriye Arıcı, Merkez Hakem Kurulu Üyesi Bölge Sorumlusu Turgay Güdü, Özel İdare Genel Sekreteri  Erdin Acar , Gençlik Spor İl Müdürü  Kadir Kılıç, Gençlik ve Spor Şube Müdürleri Nadir Noyan, Şemsettin Bal, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi Bölge Sorumlusu, Ordu il Hakem Kurulu Başkanı Kahraman Minnet, Çorum İl Hakem Kurulu Başkanı Recai Kuzey, Futbol il Temsilcisi Bünyamin Arslan, ASKF Başkanı Naci Öztürk ve ASKF Yönetim kurulu üyeleri, Genel Merkez Dernek Müdürü Bayram Kiraz, Üst Klasman Yardımcı Hakemi Cemal Alpay, Futbol eski il Temsilcisi Talat Çalışır, Eski ASKF Başkanı Şerafettin Aykac, Amatör Spor kulüp temsilcileri, Basın mensupları Hakemler ve Gözlemciler katıldı.

Şube Başkanı Bilal Köseoğlu açılış konuşmasında Amasya Hakemleri ve Gözlemcileri olarak gerek profesyonel, gerekse amatör müsabakalarda Türk futboluna hizmet etmenin gururu içerisinde olduklarını ifade ederek açılışa katılan misafirlere teşekkür etti.

Merkez Hakem Kurulu Üyesi ve Bölge Sorumlusu Turgay Güdü yaptığı konuşmasında Amasya Hakemleri ve Gözlemcileri ile birlikte olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, desteklerinden dolayı açılışa katılan protokole teşekkür etti.

Genel Başkan Dr. Abdurrahman Arıcı yaptığı konuşmasında ilk defa Amasya’ya geldiğini buradaki birlik ve beraberlik duygularının üst seviyelerde olduğunu görmekten dolayı memnun olduğunu belirterek açılışa katılan protokole teşekkür etti.

Amasya Milletvekili M. Levent Karahocagil yaptığı konuşmasında Hakemlik yapmanın zor bir iş olduğunu belirterek tüm hakemlere ve gözlemcilere başarılar diledi.

Amasya Valisi Dr. Osman Varol  konuşmasında hakem ve gözlemcilerin hassasiyet ve duyarlılıkla görevlerini en iyi şekilde ifa edeceklerine inandığını söyleyerek müsabakalarda başarılar diledi.

Kurban kesimi ve duanın ardından Genel Başkan Arıcı’nın eşi Kadriye Arıcı  düdüğü ile hakemler sezon açılış koşusunu gerçekleştirdi.

Yapılan kokteyl ile birlikte Açılış Programı son buldu.

 

 

Yorum Ekle