Amasya Değerlerini Unutmuyor

Amasya Şehit Ferhat Ünelli Bilim ve Sanat Merkezi Amasya Değerlerini Unutmuyor Projesi

Amasya Şehit Ferhat Ünelli Bilim ve Sanat Merkezi “Amasya Değerlerini Unutmuyor Projesi” çerçevesinde dört değerimizi, dört değerlimizi genç beyinlere tanıtıyor.

Ortaöğretim (Lise) öğrencileri arasında yapılan bu değerlerimizi tanıtım etkinliğinde aşağıda vereceğimiz linkten indireceğimiz kitapçıkta olduğu gibi öğrencilere dağıtılan kitapçıkları okuyan öğrenciler arasında değerlendirme sınavı sonucu dereceye giren öğrencilere ödüller verilecek. Ayrıntılı bilgiyi öğrenciler okul yöneticisi öğretmenlerinden edinecek.

ÖDÜLLER:

2 tane Bilgisayar

10 tane Tablet

10 kişiye mansiyon

ödülleri verilecek.

Bu Kitapçıkta Amasyalı Merhum Dört Değerimiz Var.:

1- Mustafa Asım GÜLTEKİN

2- Burhan ÖZBAKIR

3- Recep KATIRCI

4- Seyfettin KARAHOCAGİL

Kitapçıkta bu dört değerimizle ilgili bilgiler verilmekte, öğrenciler bu kitapçığı okuyarak değerlendirmeye katılacaklardır.

Değerlerimizi unutmayan ve unutturmayan Amasya Şehit Ferhat Ünelli Bilim ve Sanat Merkezi’ne teşekkür ederiz.

..

Kitapçığın PDF’sini İndirmek İçin TIKLAYINIZ

Kitapçığın Bölümlere Ayrılmış PDF Halleri İçin TIKLAYINIZ

Kitapçığın Sayfalara Ayrılmış JPG Halleri İçin TIKLAYINIZ

.

Aşağıdaki albümde alt köşelerdeki yön oklarıyla kitapçık sayfaları arasına gezinebilirsiniz. Okumak isteğiniz sayfanın üzerine gelince resmin üzerine sağ tık Resmi Yeni Sekmede Aç, ile daha rahat okuyabilirsiniz.

.

.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberNİYAZİ ÖZCAN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Sonraki haberAvusturya’dan Taşova’ya İyilik Köprüsü
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581