AMASYA BU SESE KULAK VERECEKTİR.

Milliyetçi Hareket Partisi Amasya milletvekili aday adayı Mehmet Sarı çalışma ofisinde çeşitli sivil toplum örgütleri üyeleri ile bir araya geldi.


Sohbet havasında geçen görüşmelerde kendisinin esnafın, memurun, işçinin, köylünün ve kentli herkesin dertlerini sıkıntılarını sorunlarını yaklaşık 6 aydan beri yüz yüze temaslarından dolayı çok iyi bildiğini söyledi. Yaşam şartlarının artık çok zor ve güç bir ortamda devam ettirmeye gayret gösteren yüce Türk milletinin 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde artık susmayacağını her türlü baskı ve zorluğa karşı artık herkesin daha duyarlı davranacağını belirten Sarı; 24. Dönem milletvekilliği döneminin ülkenin geleceği için çok önem arz ettiğini ve seçim sonuçları açıklandığında söylemlerimizin ne kadar doğru olduğunu tüm herkes görecektir. Dedi.


12 Haziran seçimlerinde artık vatandaşlarımız aldatılma ve kandırma politikalarına karşı hep birlikte inanıyorum ki mücadele etmek onurlu bir geleceğe sahip olmak için kendilerinden ziyade artık her bireyin bile üstün caba ve gayret gösterdiğini ifade eden Sarı; ben eminim ki Ankara’dan sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin yapmış olduğu Lider ülke Türkiye çağrısına bu defa tüm Türkiye kulak verecektir. İnşallah yüce Allah bize içerinde yaşadığımız bu kötü ortamdan kurtulmayı nasip edecektir. Dedi.


Çalışmaları hakkında kısa bilgiler veren Sarı; bıkmak usanmak yorulmak yok arkadaşlar canla başla çalışıp şartlar ne şekilde olursa olsun bizler Milliyetçi hareket Partisinin ülke idaresine erişmesi için çalışacağız. Dün nasılsak yarında aynı çalışmaları sergilememiz lazım. Artık kaybedebilecek bir dakikamız bile yoktur. Zaman ülkücü iradenin, ülkücü kimliklerin söz sahibi olma zamanıdır. Zaman sayın Dr. Devlet Bahçeli’yi Başbakan yapma zamanıdır. Zaman Türkiye’nin onurlu geleceğine katkı sağlama zamanıdır. Bu sebeple üyesi olduğunuz sivil toplum örgütlerinde sizlerinde tüm üye ve çevrenizle bu kutlu yürüyüşe destek olma zamanıdır. Ben inanıyorum ki sizlerde elinizden gelenin daha da fazlasını yapmaya çalışıyorsunuz. Çalışmalısınız da. Tek çözüm noktasının bizler olduğunu unutmayınız. Bizimle beraber çalışmalara verdiğiniz katılım ve desteklerden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. Şeklinde söylemlerde bulundu.

Yorum Ekle