AMASYA ATATÜRK LİSESİ BAYAN HENBOL TAKIMI LİGE GALİBİYETLE BAŞLADI

          AMASYA ATATÜRK LİSESİ BAYAN HENBOL TAKIMI LİGE GALİBİYETLE BAŞLADI


          Bayanlar hentbol 1. liginde mücadele eden ilimizin temsilcisi Atattürk Lisesi hentbol takımı 2012-2013 sezonunun ilk maçında deplasmanda karşılaştığı Trabzon Spor maçından farklı galip gelerek sezona galibiyetle başlamış oldu.
        Trabzon’da 21 Ekim 2012 günü sezonun ilk maçına çıkan Amasya Atatürk Lisesi bayan hentbol takımı maça iyi başladı ve ilk yarıda 5-15 önde kapattı. İkinci yarıda da üstünlüğünü devam edttiren Amasya Atattürk Lisesi maçtan 35-15 gibi  farklı bir skorla  galip gelmesini bildi.
           Takım Antrenörü Mustafa Gödek ” Amasya Atatürk Lisesi bayan Hentbol takımı olarak sezonun ilk maçında deplasmanda Trabzon Spor’u kendi sahasında yenerek lige gaibiyetle başladık  bu güzel oyun ve alınan galibiyetten dolayı tüm sporcularımı tebrik ediyorum.Bizler bu yeni sezona hazırlanırken takım olarak playy-of oynamayı hedef koyduk ve bu hedefimize ulaşmak için tüm çabamızla mücadele edeceğiz.Bu hafta sonu Kurban bayramı nedeni ile maç oynamayacağız sonraki hafta ise 4 Kasım 2012 tarihinde  Samsun’da   Ted koleji ile yine deplasmanda karşılaşacağız”dedi.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.