Amasya İtimat

  Alüminyum Doğrama ve Tercih Nedenleri

  Günümüzde alüminyum doğrama önemi her geçen gün artıyor. Özellikle yeni yapılan Yapı vardı alüminyum olmazsa olmazların başını çekiyor. Geçtiğimiz yıllarda sadece görüntü amaçlı kullanılması olurken şimdi günümüzde hem kullanış hem uzun ömürlü olması hem de estetik açıdan en çok tercih edilen sistemlerin başında geliyor. Bu makalemizde RNT Alüminyum firmasının yapmış olduğu sistemler hakkında bilgi verirken bazı önemli noktaları da sizlerle paylaşıyor olacağız.

  Alüminyum Neden Tercih Ediliyor ?

  Alüminyum doğramanın kullanıldığı alanlar her geçen gün artıyor. Genellikle alüminyum bina giriş kapıları ve cephe kaplama konusunda sektör sayesinde son derece lüks ve modern tasarımlar ortaya çıkıyor.  Peki alüminyum doğrama ya bu kadar çok tercih nedeni olmasının sebebi nedir? Bu konu ile ilgili genel bilgileri sizlerle paylaşalım. Tercih listesinin başında uzun ömürlü olması geliyor. Yani yıllarca sıkıntı oluşturmadan kullanabilirsiniz. Bunun yanında yağmura, soğuğa veya darbeye karşı oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü bir malzemedir. Bunun yanında estetik olması ve görüntüsüyle de müşterilerden tam not alması da sebeplerin başında gelmektedir. Son olarak da maliyetinin diğer sistemlere göre düşük olması da tercih nedeni olmasında sayılabilir.

  Ankara Sincan’da faaliyet gösteren renk alüminyum 1996 yılından beri sektörün öncü firmaların başında gelmiştir. Alüminyum doğrama sektörü denildiği zaman Ankara ve çevre illerde faaliyetlerini sürdüren RNT Alüminyum Doğrama bina giriş kapıları başta olmak üzere cephe giydirme, kompozit kaplama gibi alüminyumun alt dallarına ait hizmetleri sunmaktadır. Özellikle yılların getirmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile sorunsuz hizmet anlayışı ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmada merak ettiğiniz hususları telefon 0545 352 68 59 numarasından öğrenebilirsiniz. Sektör ile alakalı aradığınız her şeye sorabileceğiniz gerçek müşteri odaklı çalışan bir firma diyebiliriz.

  İletişim Bilgileri

  Adres : Fevzi Çakmak, 19. Cd. no 3/A, 06930 Sincan/Ankara

  Telefon : 0312 268 71 21 – Faks : 0312 268 71 11

  Mobil 1 : 0545 352 68 59 – Mobil 2 : 0507 821 35 44

  Web : ankaraaluminyumdograma.com

  Mail : rntaluminyum@gmail.com

  Yorum Ekle