ALTIN SİTE 1.ETAP KONUTLARIN ANAHTARLARINI HAK SAHİPLERİ TESLİM ALDI.


       Altındağ ALG İnşaat,30.000 metrekarelik alana 3 etapta yapılacak olan  ve 1. Etap konutları görkemli bir törenle hak sahiplerine teslim etti.

  1o Nisan 2013 Çarşamba günü saat 12.30  “Altın Site Evleri” alanında yapılan anahtar teslim töreni Kur-an-ı Kerim tilavetini müteakiben İlçe Kaymakamı Engin Uysal ,Belediye Başkanı  Özgür Özdemir yaptıkları konuşmalarında 11 ay gibi kısa bir sürede 66 adet konutu anahtar teslimi haline getiren  Altındağ ALG İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Peyami Altındağ’ı tebrik ettiler.
     Altındağ İnşaat  yönetim kurulu başkanı Peyami Altındağ projeyi 3 Etapta teslim etmeyi planladığı 330 konutluk  sitenin 30 dönümlük arsa üzerine kurulacağını  dile getirerek şu bilgileri verdi.
”Önemli bir  projeyi gerçekleştirmek için kolları sıvadık. Söz verdiğimiz gibi  15 Bloktan oluşan 330 konutluk  projenin  1. Etab  66 konutun hak sahiplerine  anahtarlarını teslim etmekten çok mutluyum.Diğer blokların inşaatına hızla devam ediyoruz. Projeyi yaparken temel mantığımız bir konut değil ,bir yaşam alanı oluşturmaktır.330 dairelik konutlardan daire almak isteyenlere her türlü kolaylık gösterilecek ve sabit aylık taksitlerle kira öder gibi ev sahibi fırsatı sunuyoruz.
Proje gerçekleştirildiğinde yeni bir Taşova ,yeni bir  yaşam alanına kavuşulacaktır” dedi.

   Konuşmalardan sonra konut sahibi üç kişiye Kaymakam Engin Uysal ,Belediye Başkanı Özgür Özdemir,Emniyet Müdür Hüray Sancı tapularını törenle verdi. 

    Açılış kurdelesin  kesilmesinden sonra  konutları gezen  davetliler hayranlılarını ifade etti . Konut sahipleri ile yaptığımız söyleşide ,”Allah razı olsun  hiçbir eksiğimiz yok ,umduğumuzdan fazlası yapılmış ,Bu fırsat bir daha gelmez karar vermekte geç kalmayın gelin komşu olalım “diyor.

İRTİBAT TELEFONLARI:

0358  312  36  85 (Taşova)
0541  618  79  09
0530  304  69 14

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.