Ali MÜLAYİM,  ESNAF ODASI BAŞKANLIĞI SEÇİM STARTINI VERDİ

 

İlçemiz Cumhuriyet mahallesi Atatürk bulvarı no 63/B adresinde Kapı Dünyası adlı firmada hizmet vermekte olan esnaf Ali Mülayim 6 Kasım 2021  Cumartesi günü  My kafede esnaflarla  bir istişare toplantısı yaparak Taşova esnaf odası başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
Sağ duyulu bir şekilde seçime gidileceğini ve artık bir yeniliğe ihtiyaç olduğunu, genç esnaftan en tecrübelisine varana kadar herkesin esnafa yönelik düşüncesini  ve görüşünü önemsediğini belirtti.

Laf değil icraat diyerek sadece seçim önü günlerde değil, seçimden sonra da daima esnafın yanında olacağını, birlik dayanışma ruhunu yeniden canlandıracağını vurguladı.

Odayı esnafın çözüm ortağı haline getirmeyi, periyotlar halinde her esnafı kendi meslek gruplarında toplantılar düzenleyerek ve o esnaf grubuna ne yapılabilir, nasıl daha başarılı bir şekilde çalısabileceğine dair çalışmalar yapacağının bilgisini verdi.

Özellikle kooperatifleşmenin vurgusunu yapan Mülayim, Esnaf Odası Başkanlığı öncülüğünde kooperatifler kurmayı projelerinin arasında olduğunu belirtti.
Makam mevkiyi, kişilerin şahsi çıkarları için değil, tüm Taşova esnafının yararına, çıkarına çalışabilecek konuma getireceğini belirtti.

Mülayim, tüm Taşova için hayırlısı olmasını temenni ederken, diğer aday arkadaşlarına başarılar dilediğini ve esnaflarımızdan destek beklediğini söyledi.

Yorum Ekle