Amasya İtimat

AKTAŞ’TAN ADAY ADAYLIĞI AÇIKLAMASI

14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. dönem milletvekilliği seçimlerinde ilçemizden Adalet ve Kalkınma Partisinden Amasya aday adayı olarak  aslen ilçemize bağlı Ardıçönü köyünden Aktaş Mobilyanın sahiplerinden Ufuk Aktaş milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.
“28. Dönem Ak Parti Amasya Milletvekilliği Adaylık Açıklamamdır
Bismillahirrahmanirrahim.
Kıymetli Büyüklerim, Ağabeylerim, Ablalarım, Genç Kardeşlerim.
Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın Biz Gençlere Çizmiş Olduğu Yeni Türkiye Yüzyılı Rotasında 2023 – 2053 – 2071 Hedefleri Gençlerin Himayesinde Yükselecek.
İçerisinde bulunduğumuz durum bizlere yol gösterici manada, her zamankinden daha fazla sorumluluk almamız gerektiğini göstermiş bulunmaktadır.
Bugünlere gelene kadar ciddi anlamda zorluklar ile engellemeler ile karşı karşıya kalmanın bizlere vermiş olduğu tecrübe yine bize göstermiştir ki bu yolun aslı millette hizmetten geçer.
Milletimizin karşısına bu duygular ile çıkmanın ne denli önemli ve gurur verici olduğunu hissetmek ise bizler açısından da büyük önem arz etmektedir.
Siyaset açılımını yaparken, çiftçi benzetmesi örneği; ( Ne Ekersen Onu Biçersin ) bizlere bu düsturun ne kadar önemli olduğunu da göstermiştir.
Bizim mücadelemiz bulunduğumuz konumdan daima milletimizin ferahı ve huzuru için olmuştur.
Bu mücadelemizi bir kademe daha yüksek bir merciden yapmak üzere ortaya koyduğumuz çalışmalar önce Allah’ın izni ve inâyeti ile gerçekleşme basamağının ilk adımlarını da yine milletimizin duaları ve teveccühleri ile büyük bir gururla atmış bulunmaktayız.
Bu süreçte bizlere karşı olan ilginin alakanın bütün muhataplarına bir teşekkürü borç bilirim.
Aynı zamanda bu dönem aday adayı olan bütün büyüklerime ve kardeşlerime başarılar dilerim.
Allah Yar Ve Yardımcımız Olsun.
BİZ GENÇLİĞİN TA KENDİSİYİZ !
UFUK AKTAŞ
28.DÖNEM AK PARTİ AMASYA MİLLETVEKİLİ A. ADAYI”

Yorum Ekle