AKİF GÜLLE’DEN TAM DESTEK SÖZÜ

 

 

İlçemize  ziyarete gelen Genel Başkan Danışmanı Akif Gülle’den tam destek sözü.

İlçemize  ziyarete gelen Genel Başkan Danışmanı Akif Gülle , Ak Parti İl Başkanı Osman Faik Salman, Merzifon önceki Belediye Başkanı   Mehmet Kadri Aydınlı ve ekibi 21 Mayıs 2014 Çarşamba günü Kaymakam Engin Uysal’ı makamında ziyaret ettiler. Kaymakam  Uysal ; İlçe geneli  hakkında çalışmaları dile getirerek,  Adliye Sarayı için tüm işlemlerin tamamlandığını  söyledi. Akif Gülle ,  “Taşova için  her türlü desteği vereceğiz,  yapılacak çalışmaların takipçisi olarak projelerin tamamlanması için  tam destek vereceğiz “dedi.

Belediye ziyaretinde  Genel Başkan Danışmanı Akif  Gülle’yi ,  Başkan  Bayram Öztürk ,  giriş kapısında  karşıladı. Gülle  makam odasında  Belediye Başkanı Öztürk’e başarılar diledi .Konuşmasına  devam eden Gülle; ”Taşova’nın yeni başkanı Bayram Öztürk’ün    projelerine  tam destek vereceğini yineledi. Bu dönem Taşova  hak ettiği hizmetleri alacak, yeni hizmetlere imza atacağız” dedi.

Belediye Başkanı Öztürk ;  “Genel  Başkan Danışmanımız Akif Gülle’nin yaptığı bu anlamlı ziyaret gücümüze güç kattı. 2015  yılı başlarında başlayacak olan doğalgaz  çalışmalarına gösterdiği ilgiden dolayı ilçem adına teşekkür ediyorum. Altyapı çalışmalarımız  devam ediyor. Pazar yeri çalışmaları, Nihat Yıldırım Parkı ile ilgili çalışmalarımız sürüyor. İlçe yönetimi ile biz bir ekip olarak sorunlarımızı çözmek için başta  sayın Akif Beyin, İl Başkanım Osman Faik Salman beyin  desteklerine ihtiyacımız var. İlçemize hak ettiği hizmetleri  vereceğimize inanıyor. tekrar hoş geldiniz diyorum. “dedi.

Belediye Başkanlık makamında vatandaşlarla bire bir ilgilenen Akif Gülle ve İl Başkanı Salman ve ekibi  daha sonra ilçeden ayrıldı.

IMG_0859 IMG_0861 IMG_0862 IMG_0864 IMG_0865 IMG_0866 IMG_0867 IMG_0868 IMG_0870 IMG_0871 IMG_0872 IMG_0874 IMG_0875 IMG_0877 IMG_0880 IMG_0883

Yorum Ekle