Amasya İtimat

AK PATİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARINI TAŞOVA BAĞRINA BASTI.

AK Parti Amasya milletvekili adayı Prof. Dr Naci Bostancı ve Dr. Avni Erdemir seçim çalışmaları çerçevesinde ilçemize bağlı Belde ve köyleri ziyaret etti.

Bayanlar ve çocukların geç saatler olmasına rağmen Pof. Dr. Naci Bostancı’yı ilgi ve heyecanla karşılaması, milletvekili adayı Bostancı, gördüğü ilgi karşısında memnun olduğunu dile getirdi. 

Köy gezilerinde Milletvekili adayı Naci Bostancı’nın yaptığı içten konuşmaları halkın sevgisini kazandı.12 Haziran’ın çok önemli dönüm noktası olacağını ifade eden Bostancı, “Amasya ve Türkiye’yi üç koldan kucaklayacağız” dedi.  Başarılı insanlarının geçmişteki başarıya bir şekilde yeni destanlar yazacağına inanıyorum.

Çok büyük hayallerimiz var. 2002’den önce sandık çıkan parti iktidar oluyor ama muktedir olmuyordu. Siz muktedir olamazsınız diyenler vardı. biz sandıktan çıkan parti hem iktidar hem muktedir olacak dedik ve bunu başardık. Yola çıkarken hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağına inanarak yola çıktık. Biz artık 2023’te ne yapacağımızı konuşuyoruz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. ” dedi.

Çarşamba günü de ilçemize gelen Milletvekili adayı Dr. Avni Erdemir,  gezisinde 74 milyon insanı birinci sınıf olarak kucakladıklarını, 8, 5 yıl boyunca vatandaşların hizmetkârı olduklarını ifade etti. Oturdukları yerden siyaset yapmadıklarını vurgulayan Erdemir “Halkımızla birlikte el ele siyaset yapıyoruz.  Üst sınıfların partisi değiliz. Köylünün, emeklinin, öğrencilerin, öğretmenlerin, işçilerin, esnafın ve memurların 3 milletvekili arkadaşımızla birlikte Amasya ve İlçelerinin adaylarıyız. ” diye konuştu.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.