AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ADAYI NİYAZİ ÖZKAN’dan KAMUOYUNA;

Taşova Ak parti ilçe başkanlığına aday olduğu açıklayan Niyazi Özkan sitemiz vasıtasıyla kamuoyuna açıklamada bulundu.

Başkan adayı Niyazi Özkan şöyle konuştu..

”Bilindiği üzere AK partimizin 7. Olağan Kongre Süreci Başlamış ve bu süreç halen devam etmektedir.  Bu sürecin ülkemize, milletimize ve partimize hayırlı uğurlu olması temennisiyle hepinizi saygıyla selamlıyorum.
İlçemizin beklentilerine cevap verebilmek adına 18.09.2020 tarihinde 7.si yapılacak olan Ak Parti Taşova İlçe Başkanlığına talip olduğumu saygı ile bilgilerinize sunuyorum.

Taşova Ak parti İlçe Başkanı Seçilmem Durumunda;

  1. Küskün, kırgın Ak Partilileri partimiz çatısı altında toplamak için

2) Ak Partiyi Taşova’da daha aktif hale getirmek için

3) Alınacak kararları tek başıma değil, Ak Parti yönetimiyle almak için

4) Partimizi aile partisi değil, tüm Taşova’lı hemşerilerimizin partisi yapmak için

5) Partimiz aracılığıyla çözülecek sorunlarda buluşma yerimizin sadece Ak Parti İlçe Başkanlığı olması için yapılması gereken her şeyi yapacağımı kamuoyuyla paylaşmak istiyorum.

Değerli arkadaşlar; Bu bir bayrak yarışıdır. Hepimizin ortak amacı partimizin ilçe başkanlığı yarışı değil, Taşova’mıza hizmet yarışıdır. Bu yarışta bizlerin savaşı asla birbirimizle olmayıp ortak düşüncemiz, ilçemizin daha yaşanabilir bir kent olması, partimizin ve teşkilatımızın daha iyi hizmetler yapabilmesi sevdasıdır. 2001 yılında “Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” parolası ile kurulan partimizin 2023 hedefleri ve önümüzdeki seçimlerde başarılı olması en büyük hedefimizdir.
Niyazi Özkan
Adalet ve Kalkınma Partisi Taşova ilçe başkan adayı

Yorum Ekle