Amasya İtimat

ADAY DA TAŞOVALI MÜRACAATI KABUL EDEN DE…

Aslen ilçemize bağlı Şeyhli köyünden olup, uzun yıllardır Suluova’da ikamet etmekte olan Recep Özgür, 17 Kasım 2023 Cuma günü Ak Parti Suluova İlçe Teşkilatında saat 14.00’de Suluova Belediye başkanlığı için  Aday adaylığı başvurusu yaptı.

Suluova Taşovalılar Derneği önceki dönem Dernek Başkanlığı yapan ve halen yönetim kurulu üyesi olan İş adamı Özgür adaylık başvurusunu yine Alpaslan beldemizden Ak Parti Suluova İlçe Başkanı Mustafa Şen’e yaptı.

İŞ ADAMI RECEP ÖZGÜR, AK PARTİDEN ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSU YAPTI.
-Suluovalı iş adamı Recep Özgür, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Belediye Başkanlığı seçimleri için beraberindeki partili ve vatandaşlarla birlikte AK Parti İlçe Başkanlığına aday adaylığı başvurusunda bulundu.
İnşaat sektöründe faaliyet gösteren işadamı Recep Özgür, memleketi ve hemşerilerine hizmet etmek adına sorumluluk aldığını belirterek AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Şen’e resmi aday adaylığı başvurusunu yaptı.
Parti binasında iş adamı Recep Özgür’ün yaptığı aday adaylığı müracaatını alan AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Şen, “Ak Parti sadece bir siyasi parti değil aynı zamanda bir dava hareketidir. Bu davaya hizmet için yola çıkan Sayın Recep Özgür 2024 yerel seçimlerinde partimizden Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusunu İlçe Başkanlığımıza yapmıştır, kendisine başarılar diliyoruz.” Dedi.
31 Mart 2024 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimleri için AK Parti’de önümüzde ki günlerde diğer aday adaylarının da müracaatları bekleniyor.
Kaynak:Suluovayenihabergazetesi-AA/Murat Arslan

Yorum Ekle