ADALET VE KALKINMA PARTİSİNDEN TAŞOVA İLÇE BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY ADAYI Yasin SUCU’dan BASIN AÇIKLAMASI

1970 Çorum ili Alaca ilçesi doğumluyum. İlk orta ve lise tahsilimi Alaca ilçesinde, Yüksek öğrenimimi, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olarak tamamladım. Halen Açık öğretim Fakültesi Tarih Bölümünde okumaktayım.

1993 yılında başlamış olduğum polislik mesleğine 2002 yılında Taşova İlçemize gelerek devam ettim.  17 Kasım 2015 tarihinde kendi isteğim ile Taşova ilçe Emniyet müdürlünde emekliye ayrıldım.

Evli ve 3 çocuk babasıyım.

2002 yılında yerleşmiş olduğum Taşova ilçemizde 16 yılı aşkın süredir aralıksız Taşova ilçemizde ikamet etmekteyim.

15 Temmuz 2016 öncesi ve sonrasında gerek sokakta, gerekse sosyal medyada, Ak Partimizin ülkemizde yüklenmiş olduğu misyonunun her zaman savunucusu olmuşumdur.

Sayın Cumhurbaşkanımızın davasını, hedeflerini ve bu hedeflere ulaşmak için gece gündüz gösterdiği, özveri ve gayreti, gönlümde ve dilimde, hayatımın her anında ve alanında, yaşamaya ve yaşatmaya çalışmaktayım.

Kalkınmanın ve sorunların yerelde ve yerinde çözüm odaklı olması gerektiğine inanıyorum. Bu vesile ile Taşova Belediye Başkanlığına aday adayı oldum. Başlanılmış ve yürütülmekte olan projelerin tamamlanması, toplumda var olan sorun ve şikayetlerin bir an önce çözüme kavuşturulması, yerelde birlik ve beraberliğin sağlanması, Hak adalet ve eşitlik gibi temel değerlerimizin en üst seviyede tutulması, ilçemizin maddi yönden kalkınması için gerekli analizlerin yapılarak sorunların tespit edilip, bir plan dahilinde çözüme kavuşturulmasını sağlamak amacım ve hedefimdir.  Taktir önce Allah’ın sonra Taşova halkınındır.

Adaylık sürecinde Partimizin tüm aday adaylarına başarılar diliyorum.

Yorum Ekle