8 KÖYÜMÜZDE ŞENLİK VAR

Kurban Bayramı öncesi ve bayram tatili boyunca ilçemize bağlı 8 köyde şenlik yapılırken, 19 Ağustos 2018 Pazar günü Kumluca köyünde Vali Dr. Osman Varol katılımı ile saat 15.30’da gölet temel atma etkinliği gerçekleştirilecek. Aynı gün Boraboy köyünde 13. Boraboy gölü şenliği ve saat 20.00’de ilçemiz meydanında “Birlikte Çok Güzeliz Taşovam” etkinliği icra edilecek.

Bayramın ikinci günü 22 Ağustos 2018 Çarşamba günü Elmakırı köyü Derneğinin köyde ilk kez düzenleyeceği şenlik ve Sepetli Köyü Derneği ile Muhtarlığın organize ettikleri Sepetli Elmapınarı şenliği gerçekleştirilecek.

23 Ağustos 2018 Perşembe Bayramın üçüncü günü Çaydibi köyü Derneğinin şenliği var. Bayramın dördüncü günü 24 Ağustos 2018 Cuma  Gürsu köyü Derneği ile muhtarlığının ilk kez Şehit Himmet Aydemir göletinde birlikte yapacakları şenlik ve Kozluca köyü Derneğinin öğleden sonra başlatacağı 8. Kozluca köyü Yayla şenliği başlayacak. Şenlik 25 Ağustos Cumartesi günü gün boyu devam edecek.

25 Ağustos 2018 Cumartesi günü Çakırsu köyü muhtarlığının katkıları ile 17. Çakırsu köyü Yemişen Yaylası şenliği ile Destekliler Derneğinin köy muhtarlığı ile birlikte organize ettikleri 14. Makmarardı Yayla Şenliği yapılacak.

Yorum Ekle