6. KAZ TİRİDİ ETKİNLİĞİNDE TAŞOVA-SULUOVA DAYANIŞMASI

Suluova Taşovalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneğince bu yıl altıncısı düzenlenen Kaz Tiridi etkinliği büyük bir katılımla gerçekleştirildi.

20 Ocak 2018 Cumartesi günü Suluova Royal Düğün salonunda saat 19.00’da Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile başlayan etkinliğe; Ak Parti milletvekili Haluk İpek, Suluova Kaymakamı Dr. Vural Karagül, Amasya üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, Taşova Belediye Başkanı Bayrak Öztürk,  AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek,  Amasya Valiliği Özel Kalem Müdürü Recep Doğan, Suluova Taşovalılar Dernek Başkanı Recep Özgür ve yönetim kurulu üyeleri, Gençlik ve kadın kolları başkan ve üyeleri, Amasya Taşovalılar Derneği Başkanı İbrahim Kurt ve yönetim kurulu üyeleri, TOKSOY Derneği Başkanı Kazım Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri kurum, kuruluş temsilcileri ile dernek mensupları katıldı.

Etkinlikte sırası ile Dernek Başkanı Recep Özgür, Dernek Kadın kolları Başkanı Aysel Semiz, Organizasyon Komitesi ve önceki Dernek Başkanı Naci Öztürk, Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, ilçemiz Belediye Başkanı Bayram Öztürk ve Amasya milletvekili Haluk İpek birer konuşma yaptılar.

Semazen gösterileri eşliğinde yenilen kaz tiridi ile etkinlik sona erdi.

Yorum Ekle