Amasya İtimat

ZORLU DEPLESMANDAN PUANLA DÖNDÜ

3. Lig 1. Grup 17. hafta maçında 22 Ocak 2023 Pazar günü Amasyaspor Futbol Kulübü deplesmanda Kütahya Dumlupınar stadyumunda Belediye Kütahya ile karşı karşıya geldi.

Saat 14.00’de başlayan maçın ilk yarısı 0-0 sona erdi. Maçın 2. yarısında atılan karşılıklı gollerle maç 1-1 bitti.

Haber ve Fotoğraflar: Ali Özkan

3.ligi 1.Grup 19.haftada maçında Amasyaspor Futbol Kulübü deplasmanda Belediye Kütahyaspor’u elinden kaçırdı.

Kütahya Dumlupınar stadyumunda oynanan Belediye Kütahyaspor Amasyaspor Futbol Kulübü karşılaşması her iki takımın bir birlerini taramasından başlayan karşılaşma güzel bir havada oynadı. Karşılaşmanın ilk ciddi atağında ilk yarının ortasında konuk Amasyaspor Futbol Kulübü’nden gelirken golluk pozisyondan Amasyaspor Futbol Kulübü yaralanamadı ev sahibi Belediye Kütahyaspor oyuna dengeyi kursada ilk yarı 0-0 berabere bitti.

Belediye Kütahyaspor Amasyaspor   maçının ikinci yarısı her iki takım adına istekli oyun sahaya yansıdı, 71. dakikada Belediye Kütahyaspor Özgür Kazar ile 1-0 öne geçti.
Amasyaspor  kalesinde gördüğü golle karşılık vermek için Belediye Kütahyaspor kalesine yüklenmeye başladı bir çok gol pozisyonundan yararlanamayan Amasyaspor  karşılaşmanın uzatma dakikalarında oyuna ikinci yarıda giren Yakup Zorlu Cuma Ali Üzüm’ün ortasını iyi takip ederken nefis kafa vuruşuyla beraberliği getirdi.
Amasyaspor Futbol Kulübü’nün gölünün hemen ardında stadyumda Belediye Kütahyaspor taraftarı adete soğuk duş aldı stadyum bir anda sessizliğe büründü.

Belediye Kütahyaspor Amasyaspor maçının son anlarında baş gol veya goller olmayınca Karşılaşma 1-1 sona erdi.

sdr

 

Yorum Ekle