YİBO’DAN TRABZON’A FARKLI TARİFE

YİBO’DAN TRABZON’A FARKLI TARİFE

Taşova Yibo 41-Trabzon Akçaabat Tütün Spor 15

13.10.2013 – Hentbol erkekler 1. A klasman grubu ligin ikinci haftasında Taşova YİBO, kendi sahasında rakibi Trabzon Akçaabat Tütün Spor’u 41-15 yendi.

Taşova YİBO rakibine üstünlüğünü daha maçın başında kabul ettiren bir oyun sergiledi ve bulduğu goller ile ilk yarıyı 21-7 önde kapattı.

Maçın ikinci yarısında da üstün oyunu devam ettiren Taşova YİBO rakibini 41-15 yenerek ligde ikinci galibiyetini aldı.

YİBO baş antrenörü Sercan Şenel maçtan sonra yaptığı açıklamada “Kendi sahamızda oynadığımız iki maçtan da galibiyetle ayrıldık. Bugünki maça gelirsek; rakibimiz genç ve tecrübesiz oyunculardan oluşan bir takım ve fazla zorlanmadan bu maçtan galip ayrıldık. Bu maçta tüm oyuncuklarımız oynama şansı buldu. Amacımız ligde tüm maçlarımızı alarak süper lige çıkmaktır” dedi.

Maçı Ankara bölgesinden İbrahim Peker ile Caner Gültekin yönetti. Masa hakemliğini Amasya bölgesinden Gül Koç ile Serap Özmumcu yaparken gözlemciliği Çorum bölgesinden Turgay Görkem yaptı.

Karşılaşmaya Taşova Özel Elimi Tut Rehabilitasyon Merkezi personelinin öğrencileriyle birlikte takımımıza moral vermek için katıldıkları gözlerden kaçmadı.

Tüm katılımcılara çok teşekkür ederiz.

Yorum Ekle