YEREL GAZETECİLER SÖNMEZ’İ ZİYARET ETTİ.

          Polis haftası   dolayısıyla ilçede görev yapan yerel gazeteciler Emniyet Müdürü  İlhan Sönmez’i  makamında ziyaret etti. Ziyarette gazeteciler şehit polisler için de başsağlığı diledi.
İlçemizde  haftalık olarak   yayın hayatını sürdüren Taşova Havadis Gazetesi  Editörü  Ahmet Günaydın, TRT Haber Muhabiri Cesarettin Tuzla ve  Anadolu Ajansı (A.A)  Muhabiri Tevfik  Öztürk   10 Nisan Polis haftası dolayısıyla İçe  Emniyet Müdürü  İlhan Sönmez’i  makamında ziyaret etti
.  Türk Polis teşkilatımızın 171’nci kuruluş yıldönümünü kutluyor, şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, emekli olan ve görevleri başında bulunan Polislerimize de sağlık, mutluluk ve başarılar dileklerini ilettiler. İlçe genelinde asayiş ve huzurun sağlanmasında emniyet güçlerinin gösterdikleri çabaya değinen gazeteciler, asayiş olayları sayısının yok denecek kadar az olmasında, polislerin sükunetin sağlanmasında büyük emek harcadıklarının göstergesi olduğunu ifade ettiler.

Gazetecilerin kamuyu bilgilendirme adına önemli bir görevi yerine getirdiğini belirten İlçe Emniyet Müdürü İlhan Sönmez  gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Emniyet teşkilatının halkın huzuru ve refahı için 24 saat hizmet verdiğini ifade eden Müdür Sönmez , vatandaşın can ve mal güvenliğinin sağlanması için çalıştıklarını ifade etti.

12

EMNİYET 025

Yorum Ekle