Amasya İtimat

YERE BATSIN DEMOKRASİNİZ!..

Doymak bilmeyen emperyal açlığınızı, geride bıraktırılmış ülkelerin kaynaklarına akbabalar gibi, çöreklenmek için ülkeleri akıl almaz dalaverelerle işgal ettiniz.
Olmadı, aşağılık hıncınızla savunmasız insanların tepelerine bütün gücünüzle hoyratça bombalar yağdırdınız.
Demokrasi yokmuş, size mi kaldı demokrasi ?
Libya’da, Irak’ta, Afganistan’da, Suriye’de, demokrasi yokmuş.
Şimdi ne var?
Kan, göz yaşı, evini, ülkesini terk ettirdiğiniz; yuvasız, yurtsuz ortada kalmış itilen kakılan zavallı milyonlarca insan.
Bombalarla darmadağın edilmiş, binalar enkaz altında binlerce parçalanmış canlar, vücudu parçalanmış, annesinin yanında ağlamayı unutmuş yalın ayak çocuklar.
Son on yılda iki milyondan fazla çocuk acımasızca katledildi,dört milyon çocuk tarafınızca sakat bırakıldı, iki milyon çocuk anasız babasız darmadağın ettiğiniz yurtlarında yetim bırakıldı, milyonlarca biçare insan yurtlarını yuvalarını terk ederek yokluğa açlığa sürüklendi.
Siz insanlık düşmanı zebaniler, izlediğiniz bu sahneler bir filim bir savaş oyunu değil; sizin zenginliğiniz için ülkelerin kaynaklarını petrollerini çalmak ,silahlarınızı pazarlamak için reva gördüğünüz kelimelerle tarif edilemeyecek bir utanç manzarası.
Ülkeler yerle bir olurken ırakta binlerce kadın tecavüze uğrarken milyonlarca erkek, kadın, çocuk ölürken ele geçirdiğiniz petrolün, sattığınız silahın parasında yediğiniz içtiğiniz her şeyde o ölen insanların kanları var.
Ülkelerini kan emici sırtlanların müdahalesine, koltuklarını korumak adına açık hale getiren yöneticilerde tarih önünde ülkelerinin felaketine ortak oldukları yazılacaktır.
Yerinden yurdundan ettiğiniz bu zavallı insanlar, eninde sonunda sizin kapınıza dayanarak kanla bezenmiş keyfinizi bozacaktır.
Sınırlarınıza kadar geldiler.
Sizler zıkkımlanırken, onların evsiz ,barksız aç yaşayamayacaklarını ön görmelisiniz.
İnsanlık adına savaşlar son bulmalı,mazlumların ahları dinmeli ,göz yaşları silinmelidir.
Bütün insanlığın ,kendi ülkesinde yurdunda yuvasında sizin kadar mutlu yaşamaya hakları vardır.
Zulüm ile abad olanın akıbeti berbat olur.

Yorum Ekle