Yazı Tahtasında Kağıt Tahta Modellerini İnceleyin

KağıtTahta, markası ve patenti bize ait olan portatif tahtadır. Her iki yüzeyi de yazılıp silinebilen, kolaylıkla taşınabilen, yüzeye mıknatıs gibi tutunabilen bir üründür. KağıtTahta, üretimi başladıktan kısa bir süre sonra binlerce kullanıcı tarafından beğeni almış ve halen sosyal medya üzerinde binlerce takipçisi olan sıra dışı bir projedir. Kağıttahta, annelerden şirketlere, okullardan ofislere birçok yerde kullanılmaktadır. Özellikle yaptığımız planlayıcılar zamanı daha verimli kullanmayı sağlamış iş yerlerinden evlere kadar birçok alanda talep görmüştür. Bu anlamda tanıtım yapmak isteyeceğiniz okul , kurs vb kurumların bu tarz bir planlayıcı tahtayı kullanmak isteyebileceğini düşünüyoruz. Logonuzun ve iletişim bilgilerinizin olduğu istediğiniz bir boyutta kendi tasarlayacağınız bir çalışmayı planlayıcı tahta olarak müşterilerinize sunabiliriz. Tahta ürünlerimizin dışında dilsiz türkiye haritası, dilsiz dünya haritası, türkiye haritaları, özel baskı dünya haritalarımızda mevcuttur.

Yazı Tahtası Çeşitleri

Satışını yapmış olduğumuz yazı tahtası ürünlerimizi görebilirsiniz.

Beyaz Yazı Tahtası

Okullarda ve sık sunum yapılması gereken bazı iş yerlerinde kullanılan sade beyaz tahta kaplama seçenekleri, tahtaların daha uzun ömürlü kullanımını sağlamaktadır. Bu kaplamalar sayesinde, tahtalarda bir iz kalmamakta ve asıl tahtalara zarar gelmeden yazılıp silinme işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Bu modeller, yanlış kalem kullanımı sonucunda tahtalarda kalan ve silinmeyen boyaların, sade beyaz kaplamanın değişmesiyle birlikte yok olmasını sağlamaktadır.

Sade beyaz kaplamalar, tahtaların daha rahat kullanımı için uygundur.  Mürekkepli kalemler ile yazım yapılarak, öğrencilerin tebeşir tozundan kaynaklı olarak alabilecekleri zararlar yok edilmektedir.

Şeffaf Yazı Tahtası

Şeffaf ürünlerimiz üzerine yazıldığında iz bırakmayan tutunma özellikli ürünlerimizdir. Tutundurulan duvarın rengini alır. Beyaz yazı tahtalarının üzerine tutundurduğunuzda iz kalma problemini kökten çözebilirsiniz.

Kalın Yazı Tahtası

Renkli kalın yazı tahtaları, çocukların derse olan ilgisini arttırmak ve derste işlenen konuların kalıcılığını arttırmak adına bir hayli gerekli ve eğlenceli malzemelerdir. Kalın yazı tahtaları, renkli malzemeden üretilmektedir. Kırmızı, mavi, yeşil, sarı, turuncu, beyaz gibi çeşitli renk seçenekleri bulunmaktadır. Özellikle ilkokul grubu, bu tahtalar sayesinde neyin nerede işlendiğini kolayca hatırlayabilir ve bu tahtalar onların ilgilerini çekebilir. Kalın yazı tahtaları, normal tahta üzerine bir mıknatıs gibi yerleştirilebilir. Gereken durumlarda bu tahtalar bantlar ile desteklenebilir.

Porteli Yazı Tahtası

Porteli yazı tahtası, genellikle okullarda, korolarda ya da müzik kursu gibi alanlarda kullanılan bir tür kağıt tahtadır. Saydam yapıya sahip olan bu tahta üzerine yazı yazılmasını sağlarken, beş adet çizgisi ve sol anahtarı ile daha çok notalar üzerinde çalışılmasını sağlamaktadır.

Duvar, tahta ve cam gibi düz yüzeyler üzerine kolaylıkla tutunabilen porteli yazı tahtası, genellikle bu gibi yüzeylere kendiliğinden tutunmaktadır. Bu nedenle kullanım konusunda büyük avantaj sağlayan bu ürün, duvarlara ya da tahtaya herhangi bir zarar vermeden kullanılabilmekte ve ihtiyaca göre yer değişikliği yapılabilmektedir.

Elakin Yazı Tahtası

Elakin Yazı Tahtası, Yazı tahtaları öğrenme aşamasında oldukça işlevsel ürünlerdir. Renklerine, yüzey yapısına ve çeşitlerine göre farklı modellere ayrılan yazı tahtaları öğrenim hayatının önemli bir parçası ve öğrencilik yıllarının vazgeçilmez materyallerden biri haline gelmiştir. Yazı tahtaları arasında oldukça sık tercih edilenlerden birisi de elakin yazı tahtalarıdır.

Genellikle ilköğretim seviyesindeki öğrenciler için kullanılan elakin yazı tahtaları farklı amaçlar için de tercih edilmektedir. Okullar ve eğitim kurumlarının dışında iş yerlerinde özellikle de toplantılar sırasında kullanılmak üzere tercih edilen bu tahtalar günlük hayatı oldukça kolaylaştırmaktadır. Daha önce de bahsedildiği gibi genellikle üzerine yapıştırılan harfli klavuz baskılarla ilköğretim öğrencileri için kullanılan elakin yazı tahtaları kullanım kolaylığı ve sağlıklı olması açısından sıkça tercih edilmektedir.

Planlayıcı Yazı Tahtaları

Planlayıcı yazı tahtalarımızı ev, ofis, fabrika, okullarda kullanabilirsiniz.

Akademik Takvim Planlayıcı

Öğretmenlerin son derece işine yarayacak ve öğrencilerin akademik takvimi kolaylıkla takip edebilmelerini sağlayacak 2020 akademik takvim planlayıcı, o dönemde gerçekleştirilecek olan sınavların, derslerin ve resmi tatillerin rahatlıkla görülebilmesini sağlamaktadır. Özellikle liselerde ve ortaokullarda ihtiyaç duyulan bu sistem, birçok kişiye hitap etmekte ve birçok amaca hizmet etmektedir. Öğretmenler bu sistemi, dilerlerse öğretmenlerin ders saatlerini gösteren bir yapı olarak kullanabilir. Ders saatleri değişse bile, bu programın silinebilme özelliği, değiştirmelere izin verecektir. Bunun yanı sıra, öğretmenler dilerlerse bu takvimi sınav takvimi olarak kullanabilir. Öğrencilerin hangi tarihlerde hangi sınavları olacaklarını bu yapı üzerinde gösterebilir. Bunun haricinde, bu takvim o yıl gerçekleşecek olan etkinlikleri de belgeleyebilir. Öğrenciler tatillerin hangi zamana geldiğini önceden bilerek, ona göre hazırlık yapabilir.

Haftalık Planlayıcı

Haftalık Plan, Öğrencilerin dersleri daha yakından takip edebilmeleri ve ders çalışma alışkanlığı edinebilmeleri için hazırlanmış olan haftalık plan, günlerin tek tek yazılı olduğu ve o haftaya dair notların alınabileceği belgelerdir. Bu belgeler tahtaya, dolaba, duvara ve cama yapıştırılabilir. Üzerine bir şeyler yazılıp çizilebilmektedir. Hem haftalık programın takip edilebilmesi, hem de daha başarılı öğrencilerin yetişebilmesi adına hazırlanmış olan bu ürün, öğrencilerin başarılarını yüzde 90 oranında arttırmıştır.

Haftalık plan üzerine, o haftaya dair notlar alınabilmektedir. Bu sayede öğrenci velisi, bu ürünün üzerine programın gerçekleştirilmesi durumunda çocuğuna ne ödül verebileceğini yazabilir. Ödül ceza yöntemi, bir çocuğun eğitiminde ki en önemli parçayı oluşturmaktadır. Ödüller ve cezalar abartılmadığı takdirde, çocuk bu teknik sayesinde daha başarılı olmakta ve bir şeyleri yapmayı daha çok istemektedir.

Aylık Planlayıcı

Aylık Plan Çizelgesi, Tahta, duvar ya da cam gibi yüzeylere tutunarak kullanılan aylık plan çizelgesi, genellikle iş yerlerinde ya da okullarda öğretmenler, öğrenciler ve iş insanları tarafından kullanılan bir panodur. İnsanların daha sistemli ve planlı bir şekilde çalışmasına olanak sağlayan bu panolar, bir ayın tümünü kapsayacak şekilde bölünen bir tür takvim olarak da ifade edilebilmektedir.

Boyutları 110 x 100 olan aylık plan çizelgesi, neredeyse bir yazı tahtasının yarısını kaplayacak niteliktedir. Bu nedenle de üzeri doldurulduğunda yazıların görünme olasılığı daha yüksek ve kullanımı daha rahat olabilmektedir. Günümüzde pek çok insan için önemli bir ihtiyaç olarak nitelendirilen bu çizelgeler, saydam, şeffaf ve üzerine yazı yazılabilecek şekilde üretilmektedir. Dolayısıyla arkası beyaz bir kaplama yapıştırılmalı ya da beyaz renkli bir zemin üzerine oturtulmalıdır.

Kanban Planlayıcı

Kanban planlayıcı ürünümüzle yapılacak, yapılıyor ve yapıldı başlıklarında işlerinizi koordine edebilirsiniz.

Takvim Planlayıcı

Özellikle yoğun çalışan kişilerin ve öğretmenlerin ihtiyaç duyduğu bu malzeme, insanların işini kolaylaştıran kaliteli bir üründür. Takvim planlayıcı sayesinde, bir öğretmen o yıl yapacaklarının planlamasını rahatlıkla yapabilir. Üstelik bu planlamayı sınıfına asarak, öğrencilerin de bu konuda bilgi sahibi olmasını ve ona göre derslere hazırlanmasını sağlayabilmektedir.

İş yerlerinde de kullanılabilen bu ürün, hem iş verimini rahatlıkla görmek, hem de herhangi bir önemli anı unutmamak adına bir hayli etkilidir. Üzerine tahta kalemle notlar alınabilir. Örneğin bir öğretmen, o derste hangi öğrencilerin daha başarılı olduğunu yazarak, öğrencilerin daha çok çalışmasını sağlayabilir. İş yerinde bulunanlarda ise, bu tabloyu yöneten kişi şirketin o anda hangi başarılara imza attığını yazarak, gelecek müşterilerine bu tabloyu gösterebilir.

İnsanları motive eden ve çalışmalarını kontrol edebilmelerini sağlayan bu ürün, oldukça kullanışlı olmasının yanı sıra, dayanıklı ve kaliteli de bir üründür. Yüzeye bir mıknatıs gibi yapışıyor oluşu, ürünün olası zararlardan korunmasını sağladığı gibi, yüzeye zarar vermesini de engellemektedir.

Ürünlerimizi sipariş vermek için;

https://www.kagittahta.com.tr/

sitemizi ziyaret edebilir, havale ve kredi kartı ile kolayca alış-veriş yapabilirsiniz. İletişin numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

0216 398 61 34 – 0216 398 67 0

Yorum Ekle