Amasya İtimat

YAZAR MUSTAFA ASIM GÜLTEKİN TAŞOVADA OKURLARIYLA BULUŞTUCAF CAF MİZAH DERGİSİ YAYIN YÖNETMENİ MUSTAFA ASIM GÜLTEKİN İLÇEMİZDE OKURLARIYLA BULUŞTU


Gerçek Hayat dergisi yazarı Cafcaf Mizah dergisi yayın yönetmeni yazar Mustafa Asım GÜLTEKİN 2 Mayıs 2010 Pazar günü Taşova öğretmenevinde lise ve ilköğretim öğrencileriyle ve okurlarıyla buluştu. Ayrıca programa Şair, yazar TGRT Fm Radyo programcısı Kasım Alper Özdemir ve gazeteci Halil İbrahim Uğurluda katıldılar.
1975 yılında ilçemiz Taşova’da doğan yazarımız ilkokulu Taşova Atatürk İlköğretim Okulu’nda okudu. Orta, lise ve üniversite öğrenimini İstanbul’da tamamlayan yazarımız yayın yönetmenliğini yaptığı Cafcaf Mizah dergisi üzerine okuyucularla konuştu. Aylık olarak çıkarılan derginin artık 15 günde bir yayınlandığı, Derginin büyük bir beğeni topladığını, 10 bin kadar okuruyla, küfürsüz, hastalıklı cinsel içeriğe başvurma kolaylığına başvurmadan da mizah üretilebileceğini ispatladığını söyledi. Türkiye genelinde toplantı ve seminerler düzenlediklerini, Cafcaf fanlarının ilgisinin büyük olduğunu söyledi. Cafcaf mizah dergisinin ülkemizde bütün bayilerde bulunabildiğini söyledi.
Yazarımız bugünlere küçük yaşlardan beri okuyarak geldiğini Taşova Halk Kütüphanesini gençler tarafından sürekli ziyaret etmeleri ve o ortamın hiçbir zaman boş ve sessiz kalmamasını gençlerden beklediğini de açıkladı.


 


son

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.