ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ BORABOY GÖLÜNDE TEMİZLİK YAPTILAR

Amasya Üniversitesi öğrencileri Boraboy Gölü‘nde temizlik yaptılar.

Boraboy Orman İşletme Şefi Jülide Saday “Boraboy Gölü, bölgemizin en gözde yerlerinden bir tanesi, buraya gelen tüm misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak ve gölün tanıtımını yapmak için gerekli hassasiyeti göstermekteyiz.

Hafta sonu Amasya Üniversitesi Dağcılık Arama Kurtarma ve Toplum Gönüllüleri Kulübü öğrencileri başlattıkları “Boraboy Gölü ve Çevresini Temizleme” projesini başarıyla gerçekleştirdiler.

Gelen misafirlerimize iyi ev sahipliği yaptık ve  ilk olarak bölgeyi incelemekle işe başladık.

Akabinde ulaşılamayan riskli bölgelerde Dağcılık Grubu uzun çubuklarla ve eldivenler giyerek temizlik yaptı.

Risksiz bölgelerde ise Toplum Gönüllüleri Grubu temizlik yaptı. Ortaya çıkan atıklar çöp poşetlerine konuldu ve poşetleri de belli bir noktada görevlilere teslim ettiler.

dedi.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberDÜZELTME
Sonraki haberÖĞRETMEN BİLAL AKYÜZ İNTİHAR ETTİ.
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.