UĞUR KAFE UNLU MAMÜLLER TÖRENLE HİZMETE GİRDİ

İlçemizde Pide ve unlu mamüller üzerine geçtiğimiz ay hizmete giren yeni bir iş yeri 23 Temmuz 2020 Perşembe günü törenle açıldı.

Saat 12.00’de başlayan açılışa; Belediye Başkanı Bayram Öztürk, Ziraat Odası Başkanı Hasan Dikmen, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İsmail Yüksel, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ömer Özalp, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Aslan Berber, İl Genel Meclisi üyeleri: Ahmet Öz ve Duran Yeter, TOKSOY Derneği Başkanı Kazım Özdemir ve davetliler katıldı.

Lezzet ve hesaplı fiyatın buluştuğu 2 katlı ferah bir ortamda yemek yiyip dinlenebileceğiniz UĞUR KAFE; her türlü pide çeşitleri, Lahmacun, Kıymalı, çökelikli börek çeşitleri, Simit & Poğaça  türleri, Baklava ve kuru pasta çeşitleri  bulunuyor.

Pide konusunda bildiğiniz damak tadını unutturacak farklı lezzetlerin sunulduğu ve Uğur Öztürk tarafından Yeşilırmak mahallesi, Kadir Torun caddesi No 11/1 (Torunoğlu elektrik karşısı) adresinde faaliyete geçen yeni iş yerinin ilçemize hayırlı olmasını dileriz.

Yorum Ekle