Türk Telekom Müşteri Hizmetleri | Türk Telekom İletişim

Türk Telekom Türkiye’de telefon, internet kullanıcılarının en çok tercih ettiği şirketlerden birisidir. Ülkemizde oldukça köklü bir geçmişi olan şirket, zaman içinde sürekli kendini yenilemekte, müşterilerine çağın gereklerine uygun hizmet sunmaya çalışmaktadır. Müşterileri de taleplerini, sorularını, şikayetlerini Türk Telekom müşteri hizmetleri ile çözme fırsatı elde etmektedir.

Öncelikle Türk Telekom müşteri hizmetleri telefon, e-posta, sosyal medya ve web siteleri üzerindeki iletişim formları üzerinden hizmet vermektedirler. Bütün bu kanallardan size en uygunu ile iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz 4441 444 nolu telefon numarasını kullanarak bütün alt kategoriler dahil şirketin müşteri hizmetleriyle iletişim kurabilir, ihtiyacınız olan birime yönlendirme alabilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon numarası

Türk Telekom çağrı merkezi telefon numarası ile Türk Telekom şirketine bağlı bütün ürünlerle alakalı destek alabilirsiniz. Yeni bir ürün, hizmet satın alacaksanız müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek bilgi talebinde bulunabilir, abonelik randevusu oluşturabilir, müşteri temsilcisinden gerekli yönlendirmeleri alabilirsiniz.

Kimi zaman Türk Telekom’a ait ürünlerle alakalı şikayetleriniz veya iade talepleriniz olabilir. Bu durumda da müşteri temsilcileri ile konuya dair taleplerinizi oluşturabilir, yönlendirmelerle ilgili birime aktarılabilirsiniz.

Eğer Türk Telekom müşteri hizmetleri ile görüşmek için telefon numarası kullanacaksanız şu numaraları aramanız yeterlidir:

  • Bireysel müşteriler: 444 1 444
  • Kurumsal müşteriler: 444 5 444.

Türk Telekom müşteri hizmetlerine ulaştıktan sonra ücretsiz sesli yanıt sistemini kullanabilirsiniz. Sesli yanıt sisteminde bazı numaraları kodlayarak taleplerinize daha rahat ulaşabilirsiniz. Buna göre mobil hat işlemleri için 9333 numarasını kodlamalısınız. Ev telefonu hizmetlerine dair destek almak istiyorsanız 0 800 211 93 33 numarasını kodlamalısınız. Ev internetine dair işlem gerçekleştirecekseniz 0 212 707 03 75 numarasını kullanmalısınız.

Türk Telekom İletişim Numarası

Türk Telekom müşteri hizmetleri haftanın her günü, 7/24 aktif bulunmaktadır. Bu nedenle TTNET, Türk Telekom, Tivibu, sabit ev telefonu, mobil hat hakkında destek almak için şirketin iletişim kanalını tercih edebilirsiniz. Zaman zaman iletişim numaralarında, müşteri hizmeti numaralarında değişiklikler olabilmektedir ve en güncel hallerini öğrenmek, en hızlı nasıl iletişim kuracağınızı bilmek için Çağrı Merkezin adlı web siteyi inceleyebilirsiniz.

Türk Tekom Müşteri hizmetleri telefon numarası adlı konunun kaynak adresi:  https://cagrimerkezin.com

Yorum Ekle